نماینده مردم بروجرد :

لرستان خبر: نماینده بروجرد گفت:روز قدس روز فریاد مستضعفان به جنایات استکبار جهانی است که به یاری خدا اتحاد مسلمانان اسرائیل از صفحه روزگار محو می کند.

لرستان خبر، بهرام بیرانوند در گفت و گو با لرستان خبر اظهار کرد: امروز وظیفه دینی و شرعی همه مسلمانان جهان بود که در این راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند و حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام دارند.

 

وی افزود: مردم ایران با حضور شایسته خود نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کردند و نشان دادند که دشمنان هیچ وقت ندایی موافق میل آن ها نمی شنوند.

 

بیرانوند بیان کرد: امروز مردم ایران به تکلیف خود عمل کردند و حماسه ای جاودان را در تاریخ کشور به ثبت رسانیدند.

 

نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: ایستادگی ملت فلسطین و غزه برگرفته از ایستادگی از مردم ایران است که به آرمان های بزرگ کشورشان احترام گذاشته و از حیثیت آن در مقابل صهیونیسم جنایت کار دفاع جانانه می کنند.

 

بیرانوند با اشاره به اینکه این روز یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام راحل است، افزود: امروز مردم با آرمان های بزرگ انقلاب تجدیدی دوباره بستند و یاد امام شهیدان را برای همیشه یکبار دیگر جاودانه ساختند.

 

وی اظهار کرد: جنگ غزه و به شهادت رسیدن کودکان و زنان غزه یک نبرد حق علیه باطل است که حملات خسمانه اسرائیل زنان و کودکان بی دفاع را مورد حملات بمب افکن خود کرده است.

 

نماینده مردم بروجرد عنوان کرد: امروز جوانان فلسطینی با روحیه مقاومت خود در برابر جنایات منفور صهیونیستی ایستادگی کرده و خواب آرام از چشمان آن ها ربوده است و اسرائیلی ها از جوانان فلسطینی ترس و واهمه دارند که می دانند آن ها در این  جنگ مقابله ترس به خود راه ندادند و شهادت را افتخار خود در مقابله با دفاع از حیثیت کشورشان می داند.

 

بیرانوند اظهارکرد: روز قدس روز فریاد مستضعفان به جنایات استکبار جهانی است  که به یاری خدا اسرائیل از صفحه روزگار می شود و امید به روزی داریم که جشن پیروزی  فلسطین را در بیت المقدس ببینیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات