گزارش لرستان خبر از روز قدس در بروجرد/

مردم شهرستان بروجرد با حضور باشکوه خود در مراسم روز قدس اعلام کردند که وحشی گری های رژیم منحوس اسرائیل از لشکر شمر در صحرای کربلا هم بدتر است

به گزارش لرستان خبر از بروجرد، مسلمانان و روزه داران شهرستان بروجرد در روز جهانی قدس همگام با سایر مسلمانان دنیا فریاد برائت از مشرکان  را سر دادند و با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیسم انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام کردند.

مردم بروجرد با تاسی از دستور مقام معظم رهبری و به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) در راهپیمائی روز قدس شرکت کردند و اتحاد و همبستگی ملت مسلمان را به رخ ملت های غاصب کشاندند.

در این مراسم باشکوه مادران شهید بروجردی عکس شهدای غزه را به یاد فرزندان شهید خود در دست گرفته بودند و با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا برای مظلومیت آن ها اشک می ریختند.

روز قدس، روز فریاد مظلومان فلسطین بر سر رژیم صهیونیستی است

حجت الاسلام حسن ترابی امام جمعه بروجرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، اظهار کرد: ملت ایران همه ساله وظیفه خود را می‌دانند که با لبیک گفتن به ندای حق حضرت امام راحل و صالح خلفشان با زبان روزه در گرمای تابستان در این عرصه سیاسی حضور پیدا می‌کنند و به وظیفه شیعه و ملی خود عمل می کنند و دین خود را به مردم فلسطین ادا می‌کنند.

وی افزود: امروز مردم فلسطین در این روزهای مبارک رمضان شاهد آماج بمباران از سوی اسرائیل هستند و امروز جهان شاهد این جنایات است که زنان و کودکان فلسطین مطلومانه شهید می شوند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: امروز مجامع بین المللی آماج حملات اسرائیل را علیه غزه به خوبی مشاهده می‌کنند ولی روی این جنایت چشم پوشی می‌کنند و سکوت مرگبار کردند و این سکوت اقدامات دفاع از اسرائیل قلمداد می شود.

امام جمعه بیان کرد: مردم ایران یک بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز قدس مظلومیت 65 ساله فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند و وظیفه شرعی هر مسلمان است که در این روز عزیز شرکت نمایند و جنایات اسرائیل را محکوم کنند.

وی بیان کرد: امسال راهپیمایی روز قدس از اهمیت ویژه برخوردار است و در حالی به استقبال آن می رویم که در این چند روز اخیر شاهد جنایات وحشیانه رژیم منفور صیهونیستی علیه ملت فسطین هستیم که یک هفته است که زنان و کودکان بی دفاع غزه را مورد آماج حملات خود قرار داده اند.

روز قدس بیان مظلومیت 65 ساله مردم فلسطین است

حجت الاسلام حسن ترابی بیان کرد: امروز باید با شرکت در راهپیمایی روز قدس مظلومیت 65 ساله فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی تنها در کشور ایران برگزار نمی شود، اظهار کرد: این راهپیمایی در 53 کشور اسلامی و حتی غیراسلامی در سرتاسر جهان به صوت یکپارچه و با حضور مردم برگزار می شود.

حجت الاسلام ترابی بیان کرد: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دفاع از آرمان های فلسطین و محکومیت جنایات اسرائیل و امریکا و حامیان آنان است که با حضور خود با مردم فلسطین همدردی می کنیم و غزه که امید آینده روشن فلسطین است  به دست تنومند مسلمانان فتح می شود.

وی گفت: هرساله رسانه های جهان حضور میلیونی ایران را به تصویر می کشند که این حضور در این رسانه اتحاد و همدلی مردم ایران را نسبت به مردم فلسطین به خوبی نشان می دهد و حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس ستودنی است.

راهپیمایی روز قدس نمایش قدرت مسلمانان علیه استکبار جهانی است

حجت‌الاسلام صادق جعفرپور رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد امروز در گفت ‌‌و گو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، اظهار کرد: روز قدس تنها متعلق به فلسطین نیست بلکه متعلق به جهان اسلام است و دفاع از ارزش‌های ناب فلسطین  که در آنجا نخستین قبله مسلمانان واقع شده است برای همه مسلمانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: کشتار زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی از سوی مزدوران اسرائیلی موضوعی ساده نیست که هر انسان آزاده‌ای بتواند به راحتی از کنار آن بگذرد زیرا با مشاهده صحنه دردناک از زنان و کودکان غزه و فلسطین زخمی در دل انسان‌ها از جنایات صهیونیست های ظالم ایجاد می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد خطاب به مجامع بین المللی تصریح کرد: امروز مجامع بین المللی در برابر این همه جنایاتی که بر همگان در جهان روشن است سکوت کرده و گویا آنها گوش شنوا ندارند و خود آن ها با سکوت خود دستشان به خون زنان و کودکان غزه و فلسطین آلوده شده و خود شریک جرم هستند.

روز قدس روز اثبات وجود دانش آموختگان مکتب تشیع است

حجت الاسلام جعفرپور بیان کرد: امروز دانش آموختگان مکتب شیعه به خوبی شرایط فلسطین را درک می کنند که چطور این مردم بی‌دفاع مورد آماج وحشیانه اسرائیل غاصب قرار گرفتند.

وی با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس افزود: حضور مردم ایران در صحنه های روز قدس ستودنی است و مردم با حضور سیاسی و دینی خود یک بار دیگر دشمنان را به عقب سوق می‌دهند تا مبدا فکرهای شوم را در سر خود بگنجانند زیرا حضور مردم اتحاد با برادران و خواهران دینی خود در فلسطین است که همیشه یار و یاور مردم مظلوم فلسطین بوده و هستند.

رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد اظهار کرد: در روز راهپیمایی قدس  همه نهادها و ارگان های بروجرد و قشرهای مختلف مردم شرکت می کنند و یک بار دیگر شاهد حضور بی بدیل مردم در صحنه های انقلاب هستیم و بار دیگر مردم برگ زرینی بر افتخارات خود  اضافه می‌کنند.

روز قدس روز برائت از مشرکان و حمایت از مردم فلسطین است

رضا آریایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، اظهار کرد: روز قدس به گفته امام راحل انقلاب، روز اسلام است و اکثر کشورهای جهان چه مسلمان و چه غیرمسلمان آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان را در راهپیمایی شرکت می‌کنند.

وی افزود: اتحاد و همبستگی مسلمانان هر سال در راهپیمایی روز قدس در دفاع از مردم فلسطین و غزه ستودنی است و با اعلام همبستگی با یکدیگر جنایات منفور رژیم غاصب اسرائیل را محکوم می کنند و صدای اعتراض آمیز خود را نسبت به اقدامات اسرائیل به جهانیان اعلام می کنند.

فرماندار ویژه بروجرد بیان کرد: حماسه پرشور میلیونی ملت ایران بار دیگر چهره  استوار و پر افتخار مردمی را نشان می دهد که با عزمی راسخ در این راهپیمایی بزرگ جهانی  شرکت می کنند و اقتدار مشارکتی خود را به رخ جهانیان می کشانند.

روز قدس نشان دهنده وحدت مردم مسلمان است

آریایی با اشاره به اینکه رسانه های غربی در این روز حضور میلیونی مردم سرفراز ایران را نظاره می کنند و به انعکاس خبر آن در سطح جهان می پردازند و اثرات مخربی را بر روی دشمنان انقلاب می گذارد، تصریح کرد: امروز مردم به رهبری خلف صالحین امام خامنه ای با یکپارچکی و همدلی و با لبیک گفتن به آرمان های کبیر انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدان در این روز اقتدارسیاسی و مردمی ایران را به جهانیان ثابت می کنند تا هیچ متجاوزگری فکر تعرض به خاک ایران در سرش فروکش نکند و با حضور خود مشت محکمی بر چشم طعمکاران انقلاب اسلامی می زنند.

فرماندار ویژه بروجرد گفت: روز قدس روز برائت از مشرکین و دفاع از آرمان های بلند مردم بی دفاع فلسطین است که با حضور سیاسی و دینی خود انزجار خود را از اسرائیل غاصب و دشمنان انقلاب اسلامی ایران به جهانیان اعلام می‌کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان بروجرد عنوان کرد: در این روز شاهد انعکاس خبر حضور حداکثری مردم و مسئولان  از سوی رسانه ها باشیم و حضور خود را به دشمنان انقلاب  اسلامی نشان می دهیم که ما در کنار آرمان بلند انقلاب ایستاده ایم و از آن جانانه دفاع می‌کنیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات