امام جمعه موقت پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه موقت پلدختر یکی از راه های مبارزه دشمنان با اسلام را از طریق رسانه برشمرد و گفت: خبرنگاران واقعی در صف نخست مقابله با این تهاجم دشمن قرار دارند و خبرنگاران به واسطه رسالت خطیر و حساسی که برعهده دارند، نقش سازنده و مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه یه ویژه اعتلای فرهنگ دینی ایفا می کنند.

لرستان خبر ، حجت الاسلام ˈعلی رحمتیˈ در خطبه های نماز جمعه پلدختر با گرامیداشت سالروز شهادت ˈمحمودصارمیˈ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: انتقال اخبار صحیح و با دقت و دوری از ارسال اخبار کذب از خصیصه های یک خبرنگار ارزشی است.
 

وی با بیان اینکه آگاه سازی جامعه از رسالت خبرنگار است افزود: خبرنگار باید امانتدار باشد و اسرار دیگران را حفظ کند وآنچه را که اتفاق افتاده با صحت و دقت انتشار دهد.
 

امام جمعه موقت پلدختر با بیان این که خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند گفت: خبرنگار باید عامل امنیت و آرامش در منطقه باشد و مطالبات به حق مردم را از مسوولان طلب کند .
 

حجت الاسلام ˈرحمتیˈ از زحمات و تلاش هایی که خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات در راستای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی می کشند تقدیر و قدردانی کرد و گفت: باید آحاد جامعه به ویژه مسوولان خبرنگاران را که قشر زحمت کش و تلاشگر جامعه هستند را ارج و آنها را مورد حمایت قرار دهند.
 

امام جمعه موقت پلدختر تقویت روحیه امید در آحاد جامعه را از وظایف خبرنگاران دانست و گفت: خبرنگار متعهد ،خبرنگاری است که به دنبال تخریب و در صدد تضعیف مسوولان نیست .
 

خطیب موقت نماز جمعه پلدختر به مسایل و اتفاقات غزه اشاره کرد و گفت:28 روز است که مردم غزه در برابر جنگ نابرابر رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته و از زمین ، هوا و دریا آماج حملات موشک ، بمب و توپ قرار دارند .
 

حجت الاسلام ˈرحمتیˈ افزود: مردم بی گناه غزه در این رابطه دو هزار شهید و 10 هزار مجروح داشتند و ویرانی بسیاری به بار آمده که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.
 

وی بیان این که عامل ناکامی صهیونیست ها از نرسیدن به اهدافشان مقاومت مردم غزه است گفت: مقاومت مردم غزه رژیم جعلی صهیونیستی را به ذلت کشانده است و مطابق وعده الهی پیروزی نهایی از آن مردم غزه است .

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات