امام جمعه موقت کوهدشت خطاب به هنرمندان:

لرستان خبر: امام جمعه موقت کوهدشت به هنرمندان گفت: الان میدان برای هنرمندان و شاعران باز است و تا فرصت هست، باید استفاده کنند، چراکه این اتفاقات مقطعی از تاریخ هستند و شما باید نهایت استفاده را بکنید.

لرستان خبر، حجت‏‌الاسلام محمدرضا گراوند دیشب در تجمع کودکان کوهدشتی در حمایت از کودکان غزه با بیان اینکه جهان اسلام باید این غده سرطانی (رژیم جعلی صهیونیستی) که حضرت امام(ره) نیز در مورد نابودی آن تأکید کردهاند را فراموش نکنند و به جنایاتش پاسخ دهند، اظهار داشت: این غده سرطانی امروز به اوج خود رسیده و در حال منفجر شدن است که به یاری خدا به زودی نابود می‌شود.

 

وی ادامه داد: تمام تلاش استکبار این است که موجب اختلاف بین اسلام و مسلمانان شود و امروز مشاهده می‌کنیم که مستکبران کاری با سایر ادیان دیگر ندارند و فقط اسلام است که پابرجا و استوار مانده است و همانند رقیبی پایدار مقاومت می‌کند.

 

امام جمعه موقت کوهدشت با بیان اینکه جاسوسان موساد هستند که تروریستی‌های تکفیری بعثی را حمایت می‌کند و وهابیت در رأس این گروه‌های تکفیری بوده و همچنان است، اضافه کرد: بنی آدم همیشه اعضای یکدیگر بوده و هستند، بنابراین رهبران عربستان سعودی که برای مبارزه با حماس این قضیه تروریستی تکفیری را راه‌انداختند، باید بدانند که در اشتباه هستند و یک روزی ضربه آن را می‌خورند.

 

گراوند عنوان کرد: در کشورهایی چون آمریکا و رژیم فاسد صهیونیستی که بنیانگذار این‌گونه جنگ‌ها هستند، جرقه‌های خروش مردم بلند شده و به آنها تظاهرات می‌کنند که چرا باید این طور باید شود و این مردم بی‌گناه کشته شوند.

 

این مسئول در پایان متذکر شد: همچنان که در هشت سال دفاع مقدس ورق تاریخ را هنرمندان رنگین کردند، هم اکنون وقت آن است، حق را هنرمندان ظاهر کنند و باطن خود را به جهانیان نشان دهند

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات