نماینده حماس خطاب به کودکان بروجردی:

لرستان خبر: نماینده حماس خطاب به کودکان بروجردی گفت: انعکاس حضور شما در حمایت از کودکان بی‌گناه و بی‌دفاع غزه موجب امیدواری و شادی آنها می‌شود.

لرستان خبر، دکتر خالد قدوسی دیروز با حضور در تجمع عظیم شهروندان و کودکان بروجردی در حمایت از مسلمانان و کودکان غزه در میدان غزه این شهرستان خطاب به کودکان بروجردی گفت: انعکاس حضور شما در حمایت از کودکان بی‌گناه و بی‌دفاع غزه موجب امیدواری و شادی آنها می‌شود.

 

وی با بیان داستان یکی از کودکان غزه خاطر نشان کرد: رسا دختربچه 9 ساله‌ای است که چند روز پیش بر اثر حملات نیروهای غاصب رژیم نامبارک اسرائیلی مجروح شده و در کما به سر می‌برد.

 

وی ادامه داد: این کودک فلسطینی پدر، مادر و سه برادر خود را از دست داده و آنچه که موجب می‌شود در صورت هوشیاری غم بزرگ این ضایعه را تحمل کند، مشاهده حضور باشکوه شهروندان و کودکان بروجردی در حمایت از فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی است.

 

نماینده حماس این تجمع عظیم و پرشور را حامل پیام مهم شهروندان مؤمن و آزاده بروجردی در حمایت از زنان، مردان و کودکان غزه و دیگر مناطق فلسطین اشغالی دانست.

خالد قدوسی اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم غزه عنوان می‌کنم تا پایان جان بر اهداف و آرمان‌های والای خود پایبند بوده و تا آخرین قطره خون و نابودی کامل رژیم کودک‌کش صهیونیستی از پای نمی‌نشینیم.

 

سخنان نماینده حماس با صوت جلی و قرای الله‌اکبر توسط جمعیت چند هزار نفری شهروندان و مسئولان حاضر در این اجتماع تأیید می‌شد.

 

در این آیین دکتر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی، دکتر صفی‌الدین نماینده حزب‌‌الله لبنان، دکتر علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، شهردار، سرپرست فرمانداری و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد حضور داشتند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات