امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: در مقابل سکوت مرگبار مجامع و سازمان‌های بین‌المللی و سکوت‌ معنادار حکام عربی که مهر تأییدی بر جنایات این رژیم منحوس بود، ملت ایران و دیگر ملل آزادیخواه دنیا با تظاهرات و راهپیمایی‌های گسترده علاوه بر حمایت از مظلومین غزه، خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل به نمایش شبکه‌های خبری جهان گذاشتند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی شامگاه پنج‌شنبه با حضور در تجمع عظیم شهروندان بروجردی در حمایت از مسلمانان و کودکان غزه در میدان غزه این شهرستان، اظهار کرد: 23 مردادماه یادآور سالروز پیروزی بزرگ حزب‌الله لبنان بر رژیم جعلی صهیونیست است.

 

وی ادامه داد: در نبرد نابرابر و معروف 33 روزه حزب‌الله، مسلمانان لبنانی افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را نقش بر آب کرده و ارتشی که همه ارتش‌های عربی توان مقابله با آن را نداشتند توسط گروه چریکی کوچک اما مقاوم حزب‌الله در هم شکسته شد. مقاومت لبنان با نبرد جانانه در برابر صهیونیسم و حامیان آنها توانست شکست سنگینی را بر ارتش چهارم دنیا که مورد حمایت ارتش اول دنیا بود تحمیل کند.

 

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: این پیروزی مقدمه‌ای بر پیروزی‌های بعدی شد که از آن جمله می‌توان به پیروزی مردم غزه در جنگ‌های 22 و 8 روزه اشاره کرد. در روزهای اخیر نیز برای چهارمین بار مقاومت فلسطین توانست طعم تلخ شکست را در کام اسرائیل، آمریکای جنایتکار و دیگر کشورهای مدافع آنها بریزد.

 

ترابی عنوان کرد: در مدت یک ماه حملات همه جانبه رژیم منحوس صهیونیستی حتی مدارس، بیمارستان‌ها و مراکز وابسته به سازمان ملل از حملات موشک‌های این رژیم در امان نبودند.

 

وی تقدیم بیش از 2 هزار شهید که یک‌سوم آنها را کودکان تشکیل می‌دادند و 10 هزار مجروح در مدت یک ماهه اخیر را گواهی صریح بر جنایات غیر انسانی این رژیم جعلی برشمرد.

 

امام جمعه بروجرد تأکید کرد: در طول این مدت با وجود اینکه هزاران موشک بر سر زنان، مردان و کودکان بی‌دفاع فلسطینی ریخته شد، در نهایت نتانیاهوی خونخوار نتوانست به هیچ یک از مطامع پلید خود دست یابد. هنوز هم ترس و وحشت شهرک‌های صهیونیستی را فرا گرفته و موشک‌های مقاومت، خواب راحت را از چشمان صهیونیست‌ها ربوده است.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه مردم مؤمن شهرستان بروجرد همواره در همه صحنه‌ها پیشتازند، اظهار کرد: نام‌گذاری پارک سیدحسن نصرالله، میدان غزه، میدان لؤلؤ و یکی از مدارس با نام کودک فلسطینی مصادیقی از اعلام حمایت مردم این شهرستان از مسلمانان فلسطین و بحرین است.

 

وی در خاتمه، حضور گسترده و پرشور شهروندان بروجردی در تجمع شب گذشته را یکی دیگر از مصادیق عینی این حمایت برشمرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات