رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس:

لرستان خبر: رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل غاصب بداند که با سلاح های محرمانه خود که نگه داشته است نمی تواند بر حماس پیروزشود و پیروز این جنگ حماس و مردم بی دفاع غزه هستند.

لرستان خبر، علاء الدین بروجردی شامگاه پنجشنبه در همایش مردم بروجرد در حمایت از مردم بی دفاع غزه که در میدان غزه این شهرستان با حضور نماینده حماس و نماینده حزب الله و 20 نماینده جهاد اسلامی  شبکه برون مرزی، رئیس کمسیون امنیت ملی کشور، امام جمعه، فرمانده نیردوی انتطامی لرستان و بروجرد و فرماندار در جمع پرشور مردم این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: چهره انقلاب و انسانی حماس سال های طولانی است که در سیاه چاله رژیم صهیونیستی به سر بردند و مبارزه و مقاومت کردند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز در شهرستان بروجرد مفتخریم که میزبان نمایندگان حماس، حزب الله و جهاد اسلامی هستیم، بیان کرد: مردم فلسطین با افتخار کامل بر رژیم صهیونیستی فائق می آید و پیروز این جنگ نابرابر مردم فلسطین و غزه هستند.

 

بروجردی عنوان کرد: امروز در یک جنگ نابرابر جوانان حماس خواب خوش را از چشمان سران اسرائیلی ربودند که این نشانگر مجاهدت ها و قدرت حماس بر اسرائیل است.

 

وی اظهار کرد: امروز مقاومت حماس در غزه بی نظیر است، با تمام نابرابری هایی که در این جنگ انجام شده است ما به طور قطع می‌گوییم فلسطین فاتح جنگ در برابر اسرائیل غاصب است.

 

رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اسرائیل در این جنگ به جایی نمی رسد و شکستش حتمی است زیرا مقاومت در مقابلش با قدرت ایستاده است.

 

وی بیان کرد: جنایات ددمنشانه اسرائیل از جانب ملت ایران محکوم است و ملت ایران با راهپیمایی قدس آن را به خوبی در دید جهانیان به نمایش گذاشتند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات