مشاور عالی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:

لرستان خبر: رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به دنبال تقویت دولت است و ما نهادی هستیم که سیاست‌های مقام معظم رهبری را اجرا می‌کنیم، ادامه داد: فتنه و فتنه‌گران خط قرمز این نهاد است و اگر فردی بخواهد در مقابل نظام بایستد با او هیچ سنخیتی نداریم.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام محمدرضا طباطبایی‌نسب دیروز در مراسم تودیع و معارفه امامان جمعه پیشین و جدید شهرستان دورود ضمن گرامیداشت دهه کرامت، گفت: تشکیل فوق‌العاده شورای اداری برای معرفی امام جمعه جدید شهرستان دورود و حضور همه مسئولان در این جلسه، نشان از اهمیت جایگاه امام جمعه در شهرستان‌ها است که این موضوع جای تقدیر و تشکر از همه مسئولان شهرستان دارد.

 

وی با اشاره به برخی از فعالیت‌های امام جمعه پیشین شهرستان دورود در طول 12 سال خدمت خود در این شهرستان، خاطرنشان کرد: رونق بخشیدن به نماز جمعه و احداث مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با حدود 80 درصد پیشرفت فیزیکی از اقدامات قابل تحسین وی بوده است.

 

وی با بیان اینکه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در تغییراتی که اعمال می‌کند، تحت تأثیر هیچ فرد یا جناح سیاسی نیست، عنوان کرد: ما در این نهاد تنها تحت نظر مستقیم مقام معظم رهبری فعالیت می‌کنیم و در خصوص تغییراتی که در ترکیب ائمه جمعه شهرستان‌ها ایجاد می‌شود، خودمان در یک کارگروه ویژه به این جمع‌بندی می‌رسیم.

 

طباطبایی‌نسب با اشاره برخی از سوابق حجت‌الاسلام حقیان، امام جمعه جدید شهرستان دورود، بیان کرد: وی یکی از فضلای برجسته است که در محمد شهر کرج تا مرز شهادت نیز پیش رفت و سابقه فعالیت در شهرهای الیگودرز، بندرانزلی، شازند و محمد شهر کرج را در کارنامه خود دارد و امروز نیز دوباره به استان خود و شهر دورود بازگشته است.

 

این مسئول با بیان اینکه نهاد نماز جمعه باید بیش از این‌ها بدرخشد، یادآور شد: امیدواریم با همت مسئولان و تلاش‌های حجت‌الاسلام حقیان، شاهد برگزار شدن هرچه باشکوه‌تر نماز جمعه شهر دورود و همچنین تکمیل مصلای این شهر باشیم.

 

مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در پایان متذکر شد: نهاد نماز جمعه جایی برای سیاست بازی نیست و باید محلی برای خدمت به مردم باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات