فرماندار پلدختر:

لرستان خبر: فرماندار پلدختر گفت: کم کاری ، سلیقه ای عمل کردن ، مجموع نظام و دولت زیرسوال می برد که این امر شایسته نظام دینی و مردمی جمهوری اسلامی نیست.

لرستان خبر ، ˈقدرت اله ترابی نژادˈ روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر افزود: هر مدیری که اعتبارات بخوبی استفاده ننماید به بیت المال خیانت کرده است لذا باید با استفاده درست از اعتبارات کیفیت کار را با کار کارشناسی و مطالعاتی بالا برد .
 

وی با بیان این که مدیران کم کار از قطاردولت تدبیر وامید پیاده می شوند افزود: مدیران دستگاههای اجرایی نمایندگان دولت هستند و تنها عملکرد مدیران ملاک ماندگاری آنهاست که ابقا هر مسئولی را تضمین می کند.

 

فرماندار پلدختر به نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت: عمل به شعار سال ،تکلیف مسئولان و تمامی مردم است و باید این شعار را اعتقاد و اصل قرار دهیم و مدیران باید با عزم ملی و مدیریت جهادی و با نگاهی کارشناسانه و مدبرانه مسایل و مشکلات را رسیدگی کرده و در راه پیشرفت و توسعه منطقه گام بردارند تا در انجام کارها نیز موفق شوند.ˈترابی نژادˈ افزود: اعتبارات خوبی امسال به شهرستان اختصاص داده شده که مدیران اجرایی بایستی این اعتبارات را درست و به نحو احسن هزینه کنند و در جهت خدمت رسانی به مردم بکارگیری کنند که خدمت بزرگی به شهرستان است.
 

وی با بیان این که باید از امکانات ، ظرفیت ها ، احزاب و تفکرها استفاده شود افزود: بانک ها همکاری کنند و مشکلات واحدهای تولیدی را بر طرف کنند و انتظار ما از مدیران بانک ها تسهیل در تسهیلات و عدم سخت گیری های آنچنانی است زیرا ممکن است به اشتغال منجر نشود.
 

وی خواستار تلاش همه مدیران برای جذب اعتبارات با مدیران استانی شد و افزود: تعامل بیشتر بین دستگاه های اجرایی در اجرای طرح ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید این ارتباطات توسعه یابد.
 

فرماندار پلدختر مبنای توزیع اعتبارات امسال را تکمیل پروژه های نیمه تمام دانست و بر پیگیری تحقق بودجه و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی شهرستان تاکید کرد وگفت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای جذب اعتبارات اختصاص یافته تلاش مضاعف داشته باشند.ˈقدرت اله ترابی نژادˈ افزود: تحقق شعار سال وظیفه همگانی برای رشد و توسعه کشور است و در عرصه های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باید به این شعار جامه عمل پوشاند.
 

نماینده عالی دولت در شهرستان پلدختر با بیان این که دولت تدبیر و امید، یکایک مسوولان ملی، استانی و شهرستانی با حرکت و با عزم جهادی به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری هستند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات