معاون استاندار لرستان:

لرستان خبر: معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: برخی سلیقه‌‏ها باعث می‏‌شود، برخی از جرائم به گونه‎ای اطلاع‏‌رسانی کنند که این استان را ناامن جلوه دهد، بنابراین باید از اینگونه اطلاع رسانی‏‌ها پرهیز شود، زیرا لرستان جزء یکی از استان‏های امن کشور در تمام زمینه‏‌های امنیتی و انتظامی است.

لرستان خبر، سید سعید شاهرخی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان لرستان که به مناسبت هفته ناجا در خرمآباد برگزار شد، ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: یکی از مهم‏ترین و با اهمیت‏‌ترین نیازهای هر جامعه امنیت و آسایش است که در سایه آن رشد و ترقی جامعه محقق می‌‏شود که نقش نیروی انتظامی در این زمینه بی‏‌بدیل است.

 

وی عنوان داشت: نیروی انتظامی در جهت خدمت به مردم کارهای بزرگی انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد و هفته نیروی انتظامی فرصتی مناسبی برای قدردانی از زحمات این نیروها است، بنابراین ما باید این هفته را فرصتی برای تقدیر از این افراد قرار دهیم و هفته ناجا را به همه نیروهای نظامی استان لرستان تبریک بگوییم.

 

این مسئول یادآور شد: امروز در سایه تلاش‏های نیروی انتظامی ما شاهد رشد و توسعه استان لرستان در بخش‏های مختلف هستیم که این امر مرهون زحمات نیروی انتظامی استان لرستان، دستگاه قضایی و... است.

 

شاهرخی بیان داشت: وضعیت امنیتی و انتظامی لرستان امروز نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده است و هر روز رو به مطلوبی است، این در حالی است که آمارهای کشوری در شاخصه‏‌های مختلف این امر را تایید می‏‌کند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: در شاخص‏های متعدد استان لرستان در سال‏جاری رشد قابل ملاحظه‏ای داشته است در صورتی که در بحث کاهش سرقت‏ها از رتبه 13 به 21 ارتقا پیدا کرده است.

 

وی متذکر شد: در سرقت‏های مسلحانه این استان 10 پله یعنی از رتبه 14 کشوری به 24 کشوری ارتقا یافته و در بحث زورگیری و جرائم خشن لرستان در سطح کشور از جایگاه مطلوب و خوبی برخوردار است.

 

شاهرخی افزود: استان لرستان به کمک نیروهای انتظامی، دستگاه قضایی، نیروهای امنیتی و ...یکی از استان‏های امن کشور محسوب می‏شود، از این رو تعامل خوبی بین دستگاه‏های اجرایی برای سرمایهگذاری در استان لرستان وجود دارد که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: چهره استان لرستان باید بر اساس آمارهای واقعی و رسمی به کشور معرفی شود، از این رو از بزرگنمایی‏‌ها باید پرهیز شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات