استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: این وزارتخانه، تنها وزارتخانه در نظام جمهوری اسلامی است که از حس ششم برخوردار بوده چراکه آینده نگری در خصوص شناخت تهدیدهای ملی و ظرفیت سازی مطمئن در جهت برخورد با تهدیدها، شاخصه اصلی این وزارتخانه است.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات با عنوان ' سی سال مجاهدت های خاموش'افزود: مردم وزارت اطلاعات را موفق ترین سیستم امنیت آفرین ملی و فراملی می دانند و ازاین رو 76 میلیون ایرانی عضو این وزارتخانه هستند.


وی همچنین در خصوص کارکنان این وازتخانه گفت: به یمن بهره مندی این وزارتخانه از نیروهای با ایمان و اخلاق گرا، تاکنون کوچکترین رخنه و رسوخ اطلاعاتی در وزارت اطلاعات مشاهده نشده که این مهم بیانگر تعهد بالای کارکنان انقلابی و ولایتمدار این نهاد است.
 

استاندار لرستان همچنین با اشاره به اوضاع جهان و خاورمیانه گفت: در شرایط کنونی بسیاری از همسایه های دور و نزدیک ایران با جنگ و توطئه مواجه هستند ، آسودگی خاطر ایران اسلامی مرهون زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
 

بازوند ادامه داد:همه باید بدانند وزارت اطلاعات حافظ، مدافع، چشم و ناظر ارشد و موتورمحرکه نظام در تبدیل تهدیدها با فرصت ها است و بنابراین باید خارج از دسته بندی و جناح بندی سیاسی برای تقویت و اقتدار این نهاد مردمی و مقدس تلاش کنیم.
 

وی اضافه کرد: سرویس های امنیتی دشمن سعی دارند از هر طریق به ویژه فضای مجازی، افراد را به تور جاسوسی خود بیندازند که وزارت اطلاعات باید در جهت ایجاد امنیت نرم ، یک حرکت دانش بنیان و کارشناسانه با رویکرد سازنده در مسیر خنثی کردن توطئه دشمنان سازماندهی کند.
 

بازوند همچنین با تاکید بر ارتقا سطح هوشیاری ملت گفت: وزارت اطلاعات باید با ایجاد یک بنیاد غیرقابل رسوخ از هوشمندی و هوشیاری آحاد ملت ایران ، سرویس اطلاعاتی دشمنان را در نفوذ اطلاعاتی ناکام بگذارد.
 

نماینده عالی دولت در لرستان همچنین با اشاره به اینکه سرمایه یک جریان سیال است گفت: سرمایه تابع زور و قدرت نیست ، بلکه سرمایه در جوامعی که دارای شاخص های مختلف از جمله امنیت باشد متمرکز می شود.
 

بازوند افزود: عملکرد هوشمندانه ادره کل اطلاعات لرستان می تواند به گونه ای باشد که بتوان از جمعیت هفت هزار و 400 نفری لرستانی های مقیم خارج از کشور و سرمایه گذاران ایرانی فعال برای سرمایه گذاری در استان دعوت کرد.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات