با حضور زیبا کلام

قائم مقام تشکل جامعه اسلامی دانشگاه لرستان گفت: نشست سیاسی تحولات منطقه و گریزی به مذاکرات هسته ای شامگاه یکشنبه 16آذرماه در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

داریوش موحدی فر در گفتگو با لرستان خبر گفت: نشست سیاسی تحولات منطقه و گریزی به مذاکرات هسته ای، شامگاه یکشنبه 16آذرماه به مناسبت روز دانشجو با حضور دکتر سعید زیبا کلام برگزار می شود.

 

قائم مقام تشکل جامعه اسلامی دانشگاه لرستان افزود: در این نشست که در آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه  دانشگاه لرستان برگزار می گردد دکتر سعید زیبا کلام در مورد تحولات منطقه و وضعیت مذاکرات هسته ای سخنرانی نموده و پس از جلسه پرسش و پاسخ انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد:  روز دانشجو، یادآور حوادث مهمی در کشور عزیزمان است که اقدام انقلابی دانشجویان دانشگاه تهران در اوج خفقان رژیم ستم شاهی آغازی برای راه اندازی جنبش مردمی و انقلابی علیه نظام سلطه و حکومت مستبد پهلوی بود.

 

موحدی فر در ادمه با اشاره به 16 آذرماه 1332 افزود: شاید آن روز جواب فریادهای آن دانشجویان با گلوله های رژیم شاهنشاهی پاسخ داده شد و خونشان بی گناه بر زمین دانشگاه ریخته شد و ننگ ابدی آن برای رژیم وابسته به آمریکا ماند ولی این پایان راه نبود،و  امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای پیر بیدارگر زمان؛ حضرت امام خمینی(ره) روحیه ی استکبارستیزی دانشجویان تقویت شده و همواره شاهد رشد وتعالی این روحیه در بین این قشر فرهیخته هستیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات