دبیر سیاسی اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان:

لرستان خبر: دبیر سیاسی اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: ما معتقدیم، برنده مذاکرات دوره گذشته ما بودیم و تحریم ها در حال شکست بود، اما با سر دادن شعار تعامل توسط دولت جدید، بسیاری از این دستاوردها را از دست دادیم.

به گزارش لرستان خبر، علی افشار ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهار داشت: ما معتقدیم، برنده مذاکرات دوره گذشته ما بودیم و تحریم ها در حال شکست بود، اما با سر دادن شعار تعامل توسط دولت جدید، بسیاری از این دستاوردها را از دست دادیم.

 

وی ضمن تأکید بر همکاری احزاب سیاسی و لزوم کنار گذاشتن اختلافات، خاطر نشان کرد: ما می توانیم به جای مذاکره با آمریکا، از نفوذ خود در کشورهایی نظیر بولیوی، ونزوئلا، آرژانتین و حمایت کشورهای حوزه خلیج فارس برای بهبود وضعیت کشور بیشتر استفاده کنیم.

 

ستار پاپی‌زاده مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان اظهار داشت:فرهنگ مشخص کننده تمدن، موازین سیاسی و اقتصادی کشورهاست، متولیان فرهنگ در کشور موضع‌ خود را مشخص و عملکرد خود را به موازین اسلامی نزدیک کنند.

 

وی ضمن تأکید بر لزوم توجه ویژه دولت به امر به معروف و نهی از منکر، افزود: دولت باید با توجه ویژه به مصوبات مجلس، آنها را اجرایی کند و در زمینه این فرضیه الهی تنها به به برگزاری نشست اکتفا نکند.

 

مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به شرایط جنگ در فضای نرم با دشمن اشاره و عنوان کرد: با توجه به شکت دشمن در نبرد رو در رو، امروز متوسل به رسانه و فرهنگ شده است.

 

وی به دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه توجه به اقتصاد بدون نفت اشاره و تصریح کرد: دولت و مجلس علاوه بر اهتمام ویژه به این مهم، در راستای اقتصاد مقاومتی که از راهکارهای رهبری است، فعال تر باشند.

 

میلاد بهمئی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان اظهار داشت: فتنه خط قرمز نظام است و نباید از فتنه‌گرانی که سبب ایجاد اغتشاش در کشور شدند، گذشت.

 

وی به برخورد مجلس با علی مطهری نسبت به توهین وی به آیت الله مصباح یزدی، افزود: علی مطهری در مورد معترضان انتخابات 88 که در حبس خانگی هستند، حق ندارد چنان اظهار نظر‌هایی انجام دهد.

 

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اشاره به سخنان رهبری و اینکه به مذاکرات هسته ای امیدی نیست، تصریح کرد: دولت نباید خون شهدای هسته ای را پایمال کند و به جای دست دادن با غربی‌ها به رفع مشکلات اقتصادی و اقتصاد مقاومتی بپردازد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات