نماینده مردم بروجرد در واكنش به اهانت حنان:

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: بعضی ها علاقمندند برای مطرح شدن شکلک رجال را درآورند ولی رجال سیاسی نیستند و رجال سیاسی شدن با اهانت به دیگران شکل نمی گیرد و بزرگ شدن با اهانت محقق نمی شود .

بهرام بیرانوند در گفت و گو اختصاصی با لرستان خبر، با اشاره به سخنان اهانت آمیز حجت الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستان اظهار داشت: بعضی ها علاقمندند برای مطرح شدن شکلک رجال را درآورند ولی رجال سیاسی نیستند و رجال سیاسی شدن با اهانت به دیگران شکل نمی گیرد و بزرگ شدن با اهانت محقق نمی شود .

 

وی افزود: به نظر می رسد خطی بین برخی آدمها با پست های عاریتی که به دست آورده اند وجود دارد که تمایل دارند جامعه را دو قطبی کنند و در جامعه دو قطبی از پاسخ گویی فرار کنند چون افرادی که ایشان لیست کرده اند از شخصیت های ممتاز کشوری هستند.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: آیت الله علم الهدی که ایشان از وی نام برده اند نماینده مقام معظم رهبری در مشهد است و بریده باشد زبانی که بخواهد با کنایه به ارزش های ما اهانت کند.

 

بیرانوند با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین (ع) عنوان کرد: حضرت علی(ع) می فرماید  عصبانیت شعبه ای از جنون است و صاحب آن پشیمان می شود و اگر صاحب آن پشیمان نشود معلوم است که جنونش پایدار است .

 

وی افزود: به نظر می رسد برخی بوی کباب شنیده اند و این کباب ناشی از داغ کردن چیزی است و بدانند که این جامعه، جامعه دینی است و هتاکی را فراموش نمی کنند و مردم ما بصیر و صبور هستند و به وقت آن کسانی را که اهانت می کنند و در فضای اهانت از پاسخ گویی فرار می کنند صابون ها را کف دستشان خواهند گذاشت.

 

بیرانوند گفت: برخي ها چه در صحنه و چه آناني كه در سايه هستند و مدام خاطره مي تراشند، براي ايجاد اين فضاي دوقطبي تلاش مي كنند. حالا اينكه يك مديركل در گوشه اي از استان دلاورخيز لرستان شكلك رجال سياسي را در مي آورد، اين خودش مايه طنز و خنده است و اصلاً ضرورتي براي پاسخگويي به او وجود ندارد، چرا كه اين حرف ها از مبنا سخيف است، بلكه به كساني پاسخ مي دهيم كه اينگونه افراد براي تقرب به آنها، حرف هاي فاقد ارزش مي زنند.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار کرد: این افراد بدانند اگر فرزندان مومن و انقلابی لرستان کاری نمی کنند و واکنشی نشان نمی دهند ناشی از صبوری و روحیه انقلابی بودن آنهاست.

 

وی در پایان با اشاره به فتنه 88 بیان کرد:  نمونه این افراد در فتنه 88 هم وجود داشت و در آن زمان هم افرادی بودند که علیه مردم و ملت کودتا کردند و این گونه صحبت ها از سنخ آن حرفهاست گویا گنگ خواب دیده ای پس از فتنه 88 به دنبال پیوستن به آن قافله خیانت است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناشناس

  درودبر شرفت دلاور مرد لرستانی به خدا موقعی که مزخرفات این روحانی نما شنیدم خیلی ناراحت شدم

 • حسن

  درود خدا برشما شیرمرد عزیز عرصه دفاع مقدس خواهشمند است از طرح اقای اقامحمدی نماینده شجاع ونترس خرم اباد دفاع کن تا جامعه از وجود ای افراد افراطی پاک شود

 • حسن

  درود خدا برشما شیرمرد عزیز عرصه دفاع مقدس خواهشمند است از طرح اقای اقامحمدی نماینده شجاع ونترس خرم اباد دفاع کن تا جامعه از وجود ای افراد افراطی پاک شود

 • ناشناس

  متاسم

نظرات