نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: لجاجت هشت‌ماهه و سران فتنه در سال 88 و لج بازی 5 ساله امروز آنان نشان می‌دهد اگر با آب زمزم هم تطهیر شوند تطهیر نخواهند شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم آباد اظهار کرد: افزایش قدرت نظام در ابعاد مختلف بین‌المللی از مهم‌ترین دستاوردهای حماسه 9 دی بود.

 

وی، بابیان اینکه در قالب حماسه 9 دی، دسیسه‌های دشمنان خنثی شد، افزود: ملت با بصیرت ایران اسلامی در قالب حماسه 9 دی این پیام را به دنیا رساند که این انقلاب با تکیه‌بر توان ملت همواره پایدار است.

 

9 دی یادآور بصیرت و دشمن‌شناسی مردم و داریت رهبری است

 

وی، بابیان اینکه پس از انتخابات سال 88 فتنه گران حدود 8 ماه در قالب دسیسه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به ملت و انقلاب اسلامی بودند، اظهار داشت: ملت با بصیرت ایران اسلامی با عمل به رهنمودهای رهبر فرزانه و دشمن‌شناس انقلاب در 9 دی به میدان آمده و فتنه گران را سرکوب کردند.

 

خطیب جمعه خرم‌آباد، خاطرنشان کرد: 9 دی روز بصیرت مردم و درایت رهبری و روز اتحاد مردم با رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

حجت‌الاسلام میرعمادی، بابیان اینکه اهمیت 9 دی در بصیرت و درایت رهبری است، افزود: این روزبه این دلیل که چشم فتنه گران در این روز کور شد و تومار فتنه گران برای همیشه از کشور برچیده شد همواره پراهمیت است.

 

وی، بابیان اینکه ملت ایران هرگز فتنه گران را فراموش نخواهند کردند، ابراز کرد: فتنه گران در قالب فتنه 88 به دنبال لکه‌دار کردن حیثیت نظام بودند.

 

امام‌جمعه خرم‌آباد، بابیان اینکه فتنه گران شکوه انتخابات را به کام مردم تلخ کردند، افزود: ملت با بصیرت ایران اسلامی در 9 دی با حضور باصلابت در عرصه انتخابات سیلی محکمی به‌صورت فتنه گران و دسیسه‌های آنان زدند.

 

فتنه گران هرگز تطهیر نخواهند شد

 

حجت‌الاسلام میرعمادی، بابیان اینکه امروز عده‌ای تلاش دارند که فتنه گران را تطهیر کنند، اذعان داشت: پس‌ازاین مدت اگر پشیمان هستند چرا توبه نمی‌کنند چرا ابراز پشیمانی نمی‌کنند.

 

وی، خاطرنشان کرد: لجاجت هشت‌ماهه و سران فتنه در سال 88 و لج بازی 5 ساله امروز آنان نشان می‌دهد اگر با آب زمزم هم تطهیر شوند تطهیر نخواهند شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات