رئیس اوقاف و امور خیریه بروجرد :

لرستان خبر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: با توجه به جهت گیری مغایر ایران با غرب، همواره مورد هجوم دشمنان قرار گرفته اما همیشه مردم با عزت و اراده خود جلوی پیشروی دشمنان نسبت به کشور را گرفتند.

به گزارش لرستان خبر: صبح امروز همزمان با سراسر کشور مراسم پنجمین سالگرد حماسه 9 دی با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد برگزار شد.

در این همایش به مناسبت گرامیداشت روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت، مردم با سردادن شعارهایی در حمایت از ولایت و رهبری و بیزاری از دشمنان و فتنه گران، بار دیگر با آرمان های اسلام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

حجت‌الاسلام  والمسلمین رضا گودرزی در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام خمینی (ره) در تبیین عملکرد سیاستمداران فرمودند، اگر دشمن از شما تعریف و تمجید کردند بدانید خطایی در کار شما وجود دارد، توجه به این مسئله در انجام وظیفه سیاستمداران و خواص راهگشاست.

 

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب تاکنون فتنه و توطئه های زیادی را پشت سر گذاشته که فتنه براندازی نظام در اوایل انقلاب، تحمیل جنگ هشت ساله و فتنه برنامه ریزی شده سال 88 تنها بخشی از توطئه های صورت گرفته علیه نظام اسلامی ایران است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد عنوان کرد: مردم در عرصه جنگ تحمیلی وارد صحنه شدند، در فتنه 88 مردم با اگاهی و بصیرت نسبت به توطئه های دشمنان خارجی و مزدوران داخلی، بیزاری خود را از آنها اعلام داشتند و در تمامی صحنه ها حضوری ستودنی از خود به نمایش گذاشتند.

 

وی به جهت گیری متفاوت ایران با غرب اشاره و تصریح کرد: با توجه به جهت گیری مغایر ایران با غرب، همواره مورد هجوم دشمنان قرار گرفته اما همیشه مردم با عزت و اراده خود جلوی پیشروی دشمنان نسبت به کشور را گرفتند.

 

گودرزی بیان کرد: مردم ایران به جهانیان اثبات کردند که مکتب آنها مکتب امام حسین (ع) است و اگر اسلام و انقلاب به دست نامحرمان بیفتد، در مقابل ظلم و استکبار ایستاده و در میدان دفاع حاضر می شوند.

 

محمدمهدی شریف طبع رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد در حاشیه این مراسم اظهار داشت: فتنه 88 با حمایت غرب و دشمنان ایران با هدف براندازی نظام شکل گرفته بود.

 

وی افزود: حوادث فتنه 88 با روشنگری های مقام معظم رهبری و بصیرت مردم به شکست مبدل شد و مردم با الگو قرر دادن قیام امام حسین (ع) به این فتنه هم خاتمه دادند.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد عنوان کرد: محرم و صفر نقطه اتکاء به ارزش‌های والای الهی است و هتک حرمت به عاشورای حسینی در سال 88 موجب خلق حماسه 9 دی شد.

 

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در راستای حفظ ارزش های والای اسلام و انقلاب و حفظ خون شهداء از هیچ جانفشانی دریغ نمی کنند و با زنده نگهداشتن حماسه عظیم 9 دی، به جهانیان ثابت می کنند که در مقابل هتک حرمت شعائر دینی ساکت نمی نشینند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات