«رسانه دولت بازهم همصدا با ضدانقلاب شد»

خبرگزاری "خبر آن‌لاین" با انتشار یادداشتی تحت عنوان "رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس‌جمهور" به مقدسات و یادگاران دوران دفاع مقدس اهانت کرد.

خبرگزاری "خبر آن‌لاین"، چهارشنبه یادداشتی از فردی به‌نام "حمیدرضا شاه‌محمدی" منتشر کرد که در آن به دو تن از صحابه خاص رسول خدا و یادگاران دفاع مقدس اهانت شده است.

 

نگارنده این یادداشت که در ‌تاریخ 15 دی به رشته تحریر درآمده، با استفاده از ادبیات وقیحانه رسانه‌های صهیونیستی و ضدانقلاب، حملات بی‌سابقه‌ای به نهادهای انقلابی و اتهاماتی گسترده به بسیج مستضعفین و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد کرده است.

 

"خبر آن‌لاین" در این یادداشت، با سوءاستفاده از اظهارات احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق و سخنرانی حسن روحانی رئیس دولت یازدهم در همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد، سپاه و بسیج را به فساد متهم کرده است.

 

نویسنده در فراز پایانی این یادداشت سراسر اهانت‌بار خود نوشته است: اگر چرخ‌های اقتصاد به دست اقتصاددانان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نچرخد، باید منتظر باشیم که سلمان‌ها و ابوذرهای فاسد، دیر یا زود کشور را به ورطه سقوط رهنمون کنند.

 

گفته می شود خبرگزاری "خبر آن‌لاین" وابسته به "حسین انتظامی" معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد و "علیرضا معزی" دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • بابک

    من که دیگه حرفم نمیاد......................

  • محمد

    نگردد آب بحر به پوز سگ نجس

  • ناشناس

    اتفاقا برعكس باج دادن به بيگانگان است كه كشور را ورطه سقوط مي كشاند...كوتاه آمدن از اصول انقلاب است كه كشور را به ورطه سقوط مي كشاند كه اين نظير اين خيانت ها را در اين دولت كم نديده ايم....و اميدواريم دولت محترم به جاي فرافكني به منويات رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي عمل كنند و با اين مغلطه كاري ها شانه از اين مسئوليت بزرگ خالي نكنند

نظرات