معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: برخی از رسانه‌ها شیطنت کرده و این موضوع را برعکس عنوان کرده‌اند که ما برای همایش وحدت اصولگرایان به این شهرستان دعوت شده‌ایم که به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم

 

به گزارش لرستان خبر، سردار محمدعلی آسودی ضمن تکذیب دعوت وی برای شرکت در همایش اصولگرایان کوهدشتی، اظهار کرد: سه‌شنبه هفته جاری از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با من تماس گرفته شد و برای حضور در مراسم جشن میلاد پیامبر و امام جعفر صادق(ع) دعوت به عمل آمد.

 

 وی ادامه داد: من از طریق شورای هماهنگی تبلیغات لرستان این موضوع را بررسی و با امام جمعه کوهدشت برای سخنرانی در این مراسم مشورت کردم، اما متأسفانه برخی از رسانه‌ها شیطنت کرده و این موضوع را برعکس عنوان کرده‌اند که ما برای همایش وحدت اصولگرایان به این شهرستان دعوت شده‌ایم که به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بنا به توصیه مقام معظم رهبری ما باید در هفته وحدت تلاش کنیم که وحدت داخلی را حفظ و در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق شرکت کنیم، به همین دلیل صبح امروز با هواپیما به سمت مرکز لرستان پرواز کردیم که به دلیل نامساعد بودن هوا در فرودگاه خرم‌آباد، هواپیمای ماهان نتوانست به زمین بنشیند و باز به تهران برگشت.

 

 

سردار آسودی بیان کرد: برای سپاه پاسداران و به ویژه سرداران دخالت در این دسته‌بندی‌ها ممنوع است و ما نمی‌توانیم در یک جریان خاصی حضور داشته باشیم، از این رو شرکت در وحدت اصولگرایان را تکذیب می‌کنم، چراکه ما حق نداریم سخنران یک جریان و تجمع خاصی باشیم.

 

وی توضیح داد: اگر از طرف من مطلبی بیان شده که اینجانب برای مراسم تجمع وحدت اصولگرایان دعوت شده‌ام آن را تکذیب می‌کنم و از دوستان انتظار داریم که اصول حرفه خبری را رعایت کنند.

 

به گزارش لرستان خبر در 48 ساعت گذشته عده ای در کوهدشت عنوان کرده بودند که سپاه پاسداران همایش اصول گرایی برگزار کرده و سعی کردند سپاه پاسداران را وارد بازی های سیاسی خود کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • بنده خدا

    والله جناب سردار ازشما چه پنهان این همایش درجواب همایش اصلاح طلبان بود که بانی اصلی آن متاسفانه امام جمعه بی طرف این شهرستان بود من که خداراازته دل شاکرم که فریب این بازی رانخوردید ودامن سپاه راکه رنگین به خون شهیدان است آلوده به این حرکت کاملاسیاسی وباندی نکردید

نظرات