امام جمعه خرم‌آباد:

لرستان خبر: امام جمعه خرم‌آباد گفت: اسرائیل به زودی به خاطر ارتکاب اقدام ناجوانمردانه خود نسبت به شهادت گروهی از حزب‌الله و سردار الله‌دادی در خشم اسلامی می سوزد، چرا که این اقدام بی‌جواب نمی‌ماند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خرم‌آباد اظهار داشت: دهه فجر فرصتی است برای جوانان که با آرمان های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن آشنا شوند.

 

وی با اشاره به آرمان های انقلاب اسلامی افزود: تشکیل حکومت اسلامی با محوریت ولایت فقیه، نفرت از استکبار جهانی، احیای هویت دینی، دفاع از ملت‌های مظلوم و بیداری اسلامی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: دشمنان اسلام بعد شکست‌های پیاپی خود در مقابل ایران و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان به دشمنی‌های خود ادامه می‌دهند و تمام عزم خود را جزم کرده اند تا نام اسلام را محو کنند اما در تمام این مدت ایران در مقابل تمام توطئه ها سربلند بیرون آمده است.

 

وی با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی بیان کرد: اسرائیل به زودی به خاطر ارتکاب اقدام ناجوانمردانه خود نسبت به شهادت گروهی از حزب‌الله و سردار الله‌دادی در خشم اسلامی می سوزد، چرا که این اقدام بی‌جواب نمی‌ماند.

 

میرعمادی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی، تصریح کرد: بعد از اقدام توهین‌آمیز به ساحت مقدس پامبر اکرم (ص)، این پیام مقام معظم رهبری و دعوت بی‌واسطه ایشان از جوانان آمریکایی و اروپایی برای شناخت اسلام بسیار مؤثر بوده است.

 

وی خاطر‌نشان کرد: بازتاب این پیام مقام معظم رهبری در رسانه‌های جهانی گسترده بوده و زمینه را برای شناسایی اسلام توسط جوانان اروپایی و آمریکایی را فراهم کرده است.

 

امام جمعه خرم‌آباد گفت: اهانت توهین آمیز به ساحت پیامبر اکرم (ص) توطئه‌ای حساب شده و در راستای تغییر مسلمانان و اسلام‌هراسی بوده است و غرب این اقدام شرم‌آور را به آزادی بیان تعبیر می‌کند، در حالی که ما این توجیه را محکوم می‌کنیم.

 

وی افزود: این آزادی بیان که غرب مدعی آن است در واقع همان منافع استکبار جهانی است و باید تمامی مسلمانان در راستای مقابله با این اقدام، تصمیمی قاطع و عملی بگیرند.

 

میرعمادی تصریح کرد: مسلمانان باید هوشیار باشند، چرا‌که بزرگتری سرمایه مسلمانان نفت است که امروزه رایگان در اختیار کشورهای غربی قرار می گیرد از این رو انتظار داریم نویسندگان و گویندگان در این زمینه روشنگری کنند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات