بررسی‌ها حاکیست تیم ملی فوتبال ایران در اردوی اردیبهشت ماه۹۳ خود در آفریقای جنوبی با تیمی بازی کرده که بر اساس اسناد غیرقابل انکار به "تیم صهیونیست‌ها" مشهور است

به گزارش نسیم، تیم ملی فوتبال ایران آماده‌سازی چندان مناسبی برای جام جهانی برزیل نداشت. مسئولان فدراسیون پیش از این مسابقات تنها دو اردو را برای تیم ملی تدارک دید. اردوهایی که در نهایت خروجی خاصی هم برای تیم ملی نداشت و سرمربی تیم ملی بارها اعلام کرد این اردوها برای تیمش کافی نبوده است.


این اردوها نه تنها کافی نبوده، بلکه با حاشیه‌هایی هم همراه بود. تیم ملی ایران روز 11 اردیبهشت در آخرین دیدار تدارکاتی خود در این کشور با دو گل احمد آل‌نعمه و کریم انصاری‌فرد تیم "بلک ایسز" یکی از تیم‌های لیگ برتری آفریقای جنوبی را شکست داد.


نکته سئوال برانگیز درباره این دیدار این حریف تدارکاتی، ابهام‌های زیاد مرتبط با مالکان این باشگاه است. تیم بلک ایسز در زبان محلی آفریقای جنوبی (زولو) به "آما زینو"‌ها (صهیونیست‌های آفریقا) مشهور هستند.

 


"صهیونیست‌های‌ آفریقایی" گروهی از مسیحیان معتقد به تفکر صهیونیستی هستند که مدعی‌اند در کتاب مقدس آنها، درباره صهیونیسم مطالبی آمده است. ماریو و جورج مورفو، مالکان باشگاه بلیک ایسز، هیچ پروفایلی در سایت‌های معتبر ندارند. این دو برادر متولد کریل آفریقای جنوبی، مالک کمپانی لاکاما کمپانی تهیه غذای شرکت‌ها و موسسات در آفریقای جنوبی هستند. سایت باشگاه بلک ایسز این دو برادر را بازیکنان سابق تیم‌های نه چندان مطرح این کشور معرفی می‌کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات