فرمانده ناحیه سپاه بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده ناحیه سپاه بروجرد گفت: رزمایش بیت‌المقدس در روز 21 و 22 اسفندماه جاری در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، محمد پاپی‌نژاد شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش بیت‌المقدس در این شهرستان، اظهار داشت: رزمایش بیت‌المقدس در روز 21 و 22 اسفندماه جاری در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

 

وی افزود: ایران کشوری توانمند و مقتدر در منطقه از امنیت پایدار قابل قبولی برخوردار است که این امر را مرهون بهره‌مندی از نیروی نظامی و انتظامی است.

 

فرمانده ناحیه سپاه بروجرد عنوان کرد: توانمندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دشمنان را به لرزه درآورده است، این در حالی است تمرینان نظامی در ایران با حداقل امکانات اما به نحو شایته انجام شود.

 

وی ضمن تأکید بر اینکه حراست از استقلال ایران اسلامی وظیفه‌ای همگانی است، تصریح کرد: حراست از کیان ایران اسلامی تنها بر عهده نیروهای مسلح نیست، از این رو رزمایش بیت‌المقدس متشکل از پنج گردان برداران و یک گردان خواهران برگزار می شود.

 

پاپی‌نژاد بیان کرد: بخشی در تمرینات توسط خواهران و با همکاری هلال احمر در زمینه امداد و نجات اجرا می شود و گردان‌های برادران در منطقه عمومی توده‌زن و اطراف پادگان آیت‌الله بروجردی به اجرای رزمایش می‌پردازند.

 

وی با اشاره به اینکه چند گردان نیز عملیات مقابله با اغتشاش‌گران و کنترل شهر را در مواقع بحرانی در اجرا می‌کنند، خاطر‌نشان کرد: عملیات رهایی گروگان برای نخستین بار در رزمایش گردان بیت‌المقدس، عملیات کمین و ضدکمین و تاخت از دیگر تمرینات این رزمایش است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات