امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: اختلافات دولتمردان و سناتورهای آمریکا و صهیونسیت‌ها در هدف نیست چرا‌که همه آنها خواهان محروم کردن ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای هستند و تیم مذاکره‌کننده نباید فریب دولتمردان آمریکایی را بخورد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسن ترابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بروجرد اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز 22 اسفند به فرمان امام خمینی (ره) با هدف خدمت به خانوده‌های شهدا و ایثارگران تأسیس شد.

 

وی افزود: زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا و خدمت رسانی مطلوب به خانواده معظم شهدا از جمله اهداف خدمت‌رسانی بنیاد شهید است.

 

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: امروز ایران اسلامی در اقیانوس پرتلاطم منطقه در جزیره ثبات قرار گرفته است و این امر را مرهون جانفشانی شهدا و جانبازی جانبازان، رزم رزمندگان و تحمل دوران اسارت آزادگان است.

 

وی ضمن تأکید بر اینکه پیشرفت‌های ایران در تمامی عرصه‌ها به برکت خون شهداست، تصریح کرد: شهیدان در سخت‌ترین شرایط و روزها، همه چیز خود را رها کردند تا ایران اسلامی بماند.

 

ترابی بر لزوم قدردانی واقعی مسئولان از شهدا، بیان کرد: کشورهای اسلامی با الگوگیری از ایثار رزمندگان ایران اسلامی به هویت اسلامی خود برگشته و در مقابل مستکبران ایستادگی می‌کنند.

 

وی با اشاره به بحث مذاکرات هسته‌ای، خاطر‌نشان کرد: مقام معظم رهبری توافق دومرحله‌ای را سبب افزایش بهانه‌جویی طرف مقابل و به ضرر ملت و نظام ایران عنوان کردند.

 

امام جمعه بروجرد گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: اگر قرار باشد توافقی انجام شود باید در یک مرحله و تمام و کمال باشد.

 

وی با اشاره به نامه سناتورهای آمریکا به مقامات ایران، افزود: با توجه به اینکه در نامه سناتورهای آمریکایی آمده است که تواف هسته‌ای تنها تا پایان ریاست جمهوری آمریکا اعتبار دارد، این امر نشان‌دهنده بی‌اعتمادی دولتمردان آمریکاست.

 

ترابی بیان کرد: اختلافات دولتمردان و سناتورهای آمریکا و صهیونسیت‌ها در هدف نیست چرا‌که همه آنها خواهان محروم کردن ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای هستند.

 

وی با بیان این‌که تیم مذاکره‌کننده نباید فریب دولتمردان آمریکایی را بخورد، تصریح کرد: اگر توافقی بخواهد اتفاق بیافتد توافق بین شش کشور است نه تنها آمریکا مدنظر نیست.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات