امام‌جمعه موقت خرم‌آباد؛

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد گفت: تیم مذاکره‌کننده اگر تا امروز توانسته موفق عمل کند به پشتوانه مقام معظم رهبری و ملت ایران بوده است از این رو نگرانی‌های مقام معظم رهبری و ملت ایران این است که این تیم باید ظرف مدت سه ماه آنچه که حق ایران اسلامی است در این مذاکرات را به دست آورد همچنان که تاکنون دستاوردهای خوبی داشته است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام قاسم متقی نیا در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان خرم‌آباد گفت: این مذاکرات هسته‌ای از اول بر اساس تحریم‌های ناجوانمردانه، ظالمانه و غیرقانونی شکل گرفت و پشتوانه گروه مذاکره‌کننده ایران به درون کشور برمی‌گشت.

 

 

 

وی ادامه داد: با بیان بیانیه مذاکرات هسته‌ای، ریاست جمهوری ایران در اطلاعیه‌ای تایید صلح‌آمیز بودن هسته‌ای کشور، قبول حق غنی‌سازی، اصل غنی‌سازی، ادامه توسعه کاری در فوردو، نطنز و اراک، خاتمه یافتن تحریم‌ها، لغو کلیه قطعنامه‌ها، اقتدار ایران و ایرانی در سطوح بین‌المللی را از دستاوردهای مذاکرات هسته‌ای بیان کرد.

 

 

وی افزود: تیم مذاکره‌کننده اگر تا امروز توانسته موفق عمل کند به پشتوانه مقام معظم رهبری و ملت ایران بوده است از این رو نگرانی‌های مقام معظم رهبری و ملت ایران این است که این تیم باید ظرف مدت سه ماه آنچه که حق ایران اسلامی است در این مذاکرات را به دست آورد همچنان که تاکنون دستاوردهای خوبی داشته است.

 

 

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد در ادامه به جنایات آل سعود اشاره کرد و اظهار کرد: کشتار بی‌رحمانه، نسل‌کشی و نقض قوانین بین‌الملل در تخریب زیرساخت‌های ملت مظلوم یمن واقعاً مظلوم‌کشی وضعیف کشی است و ملت بزرگ یمن قربانی سیاست‌های منفعت‌طلبانه جوامع بین‌الملل و کشورهای منطقه است و بدون تردید شکست متجاوزان به یمن حتمی است.

 

 

 

متقی نیا ادامه داد:  شکست متجاوزان به یمن به دلیل ایمان مردم یمن و پتانسیل خوبی که در ارتش انصارالله وجود دارد حتمی است و یمن به خاطر ایمان مردم، خستگی‌ناپذیری، توانمندی، ساماندهی نظامی و ظرفیت قوی که در ارتش مردمی انصار الله وجود دارد به‌طور یقین ارتش اجاره‌ای آل سعود که بیش از نیمی از آن را پاکستان،افغانستان و بنگلادش است را شکست می‌دهد.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات