امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: ارتش ایران در دوران دفاع مقدس نیز دلاورمردی‌ها و رشادت‌های خود را به نمایش گذاشتند و در این دوران ماندگارترین حماسه‌ها را خلق کردند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین حسن ترابی ظهر امروز در آیین رژه نیروهای مسلح شهرستان بروجرد اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با وجود دستیابی به فناوری‌های پیشرفته، آمادگی کامل برای دفاع از کشور را دارد و قدرتمندتر از گذشته است.

 

وی افزود: ایران اسلامی با توجه به داشتن ارتش و نیروهای مسلح مؤمن و مخلص در کشور از قدرت بازدارنده و توان دفاعی بالایی برخوردار است و هیچ خطری کشور را تهدید نمی‌کند.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در روزهای نخست انقلاب اسلامی با حمایت‌های رهبر کبیر انقلاب به مقابله با عناصر ضدانقلاب و منافقین پرداخت.

 

وی تصریح کرد: ارتش ایران در دوران دفاع مقدس نیز دلاورمردی‌ها و رشادت‌های خود را به نمایش گذاشتند و در این دوران ماندگارترین حماسه‌ها را خلق کردند.

 

ترابی ضمن تأکید به جایگاه رفیع ارتش در قانون اساسی جمهوری اسلامی، بیان کرد: امام خمینی (ره) با نام‌گذاری روز 29 فروردین به نام روز ارتش به توطئه‌های دشمنان پایان دادند.

 

وی به حمایت بزرگ امام خمینی (ره) از ارتش تأکید و خاطر‌نشان کرد: مذاکره‌کنندگان هسته‌ای با پشتوانه نیروهای مسلح، با اقتدار از حق مسلم و حقوق هسته‌ای مردم دفاع کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات