نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: ثروتی که آل سعود از نفت به دست آورده آن ها را دچار بدمستی کرده و این بدمستی آن ها را وادار به جنون و جنایت می کند و این جنون عاقبت ظلم وستم است.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آّبادگفت: یکی از مطالبات عموم مردم لرستان اشتغال به کار جوانان به ویژه افراد تحصیلکرده است و باید ضمن احیاء صنایع تعطیل استان زمینه برای حضور افرادی که به دنبال تولید هستند در استان فراهم شود.

 

 

 

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: باید استان لرستان را به سمت صنعتی شدن پیش برده و کارخانجات و واحدهای تعطیل استان را احیا کنیم چرا که با وضعیت بحرانی وجود بیکاری در استان به ویژه بین قشر تحصیل کرده تنها پرداختن به کشاورزی کافی نیست.

 

 

 

امام جمعه خرم آباد ادامه داد: کارگران قشر مظلومی هستند ولی از بین آن ها کارگران ساختمانی که در گوشه خیابان منتظرند کسی آن ها را به کار گیرد از همه مظلوم ترند لذا بایستی به مشکلات این قشراز جمله بیمه آن ها توجه شود.

 

 

 

وی اضافه کرد: مسئولین بایستی مکان مناسبی برای استقرار کارگرانی ساختمانی در تابستان و زمستان فراهم کنند تا احترام این افراد حفظ شود و لازم است این افراد از برخی امتیازات و مزایای دولتی از جمله سبد کالا و وام های بانکی بهره مند شوند زیرا بسیار در مضیقه هستند.

 

 

 

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در مورد تحولات منطقه و به ویژه تغییرات عربستان سعودی تصریح کرد: این تغیرات نشانه متلاشی شدن این رژیم بوده و حاکی از این است که یک جنگ قدرت در خاندان آل سعود به وجود آمده و این همان چیزی است که مردم سال ها انتظار آن را می کشیدند.

 

 

خطیب جمعه خرم آباد گفت: خاندان آل سعود با رفتاری وحشیانه و متهجرانه یک کشور را به نام خود ثبت کرده اند و بر مردم این کشور حاکم شده اند و این خاندان هیچ بویی از تمدن و فرهنگ اسلامی نبرده اند و فقط اسم اسلام و قرآن را یدک می کشند بطوریکه پادشاه آن با زن اجنبی دست داده و با او شراب می خورد آنگاه دور کعبه طواف می کند.

 

 

وی با بیان اینکه رژیم آل سعود یک رژیم جنایتکار است بیان داشت: یکی از جنایات آن ها هفته پیش بود و هنگامیکه هواپیمای جمهوری اسلامی ایران که حامل کمک های انسان دوستانه برای مردم یمن بود را تحت تعقیب قرار داده و فرودگاه را بمباران کرد تا این کمک ها به مردم یمن نرسد.

 

 

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه رژیم آل سعود دچار جنون شده و بر همین اساس بدترین جنایات را انجام می دهد ادامه داد: ثروتی که آل سعود از نفت به دست آورده آن ها را دچار بدمستی کرده و این بدمستی آن ها را وادار به جنون و جنایت می کند و این جنون عاقبت ظلم وستم است.

 

 

 

وی عنوان کرد: خداوند متعال جنایت دیوانه وار آل سعود در یمن را زمینه ای برای فروپاشی آن ها فراهم کرده و به طور قطع این رژیم با این جنایات جنون آمیز در لبه پرتگاه قرار گرفته و به زودی متلاشی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات