به گزارش لرستان خبر به نقل از بی باک، متاسفانه این روزها علی مطهری بازیچه رفقایی فتنه گر و معاند نظام شده است از همین رو هنوز خودش هم نمی داند هر کجا چه موضوع گیری کند و چه راهی را در پیش بگیرد و گرفتار یک پارادوکس‌های متعدد و تمام عیار در مشی روزانه گردیده است تا جایی که نامه استاد شهید مطهری به وی که در آن توصیه شده بود در انتخاب رفیق دقیق باشد را هیچگاه توجه نکرد تا شود آنچه که امروز علی مطهری - که روزگاری نور چشم استاد شهید بود -  محبوب اهل فتنه و دشمنان نظام و اسلام گردد.

 

 

علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی، تصویری از نامه استاد شهید مطهری به خودش در سال ۵۶ را منتشر کرد.

 

 

 

این نامه در زمانی که علی مطهری در دانشکده فنی دانشگاه تبریز مشغول تحصیل در رشته مهندسی مکانیک بوده توسط شهید مطهری ارسال شده است.

 

 

 

علی مطهری که این نامه را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده نوشت: این نامه گرچه کوتاه است اما حاوی نکات اعتقادی، اخلاقی و تربیتی قابل توجهی است.

 

 

متن نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 


فرزند عزیزم ، نور چشم مکرم، آقای علی آقا مطهری وفّقه الله لما یحبّ و یرضی.
از خداوند متعال سلامت و موفقیت و حسن عاقبت تو را مسئلت دارم.

 

فرزند عزیزم دوستان و رفقایت ، بالخصوص هم اطاقهایت را از طرف من سلام برسان، اگر باهم به تهران آمدید آنها را به منزل بیاور، موجب خوشحالی و مسرت ماست. در انتخاب دوست و رفیق فوق العاده دقیق باش که مار خوش خط و خال فراوان است. همچنین در مطالعه کتابهایی که به دستت می افتد. بر اطلاعات اسلامی و انسانیت بیفزا. اگر جلسات خوبی در تبریز هست شرکت کن.اگر کتابی از این دست لازم شد پیغام بده تا برایت بفرستیم. حتی الامکان از تلاوت روزی یک حزب قرآن که فقط پنج دقیقه طول می کشد مضایقه نکن و ثوابش را هدیه روح مبارک حضرت رسول اکرم (ص) بنما که موجب برکت عمر و موفقیت است انشاءالله. لازم به یادآوری نیست که در انجام فرائض نهایت دقت را داشته باش. مبلغ صد و پنجاه تومان توسط حامل نامه فرستادم.


والسلام علیکم و رحمه الله
مرتضی مطهری

56/2/19

 

 

با توجه به نامه فوق می توان راز انحراف این روزهای علی مطهری را عدم توجه به نامه و توصیه های پدر بزرگوارش عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • سپهوند

    گیرم پدر تو بود فاضل /از فضل پدر تو را چه حاصل..

نظرات