امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: حضور مردم در این مراسم و تجمع میلیونی مردم در مرقد امام خمینی (ره) نشان از پیروی ملت ایران از راه و سیره امام خمینی (ره) دارد و در واقع برگزاری هرساله این مراسم یک مانور سیاسی است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی ظهر امروز در جلسه برنامهریزی مراسم بیست‌و‌ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در طی 25 سال گذشته با شکوه و به طور شایسته برگزار شده است.

 

وی افزود: دنیا به این امر اذعان دارد که ملت ایران پس از 26 سال از ارتحال امام خمینی (ره) همچنان با همان عشق سال‌های نخستین در مرایم ارتحال شرکت می‌کنند.

 

امام جمعه بروجرد به اعزام دلباختگان شهرستان بروجرد به مرقد امام (ره)، عنوان کرد: امسال نزدیک به دو هزار نفر از عزادران شهرستان بروجرد به مراسم ارتحال در مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: حضور مردم در این مراسم و تجمع میلیونی مردم در مرقد امام خمینی (ره) نشان از پیروی ملت ایران از راه و سیره امام خمینی (ره) دارد و در واقع برگزاری هرساله این مراسم یک مانور سیاسی است.

 

ترابی با اشاره به انعکاس جهانی حضور امام خمینی (ره) در مراسم ارتحال، بیان کرد: همزمان با برگزاری مراسم ارتحال امام (ه) در تهران باید مراسم‌های باشکوهی نیز در دیگر نقاط کشور برگزار شود.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت امام خمینی (ره) اسلام کانون توجهات در دنیا قرار گرفته و عظمتی که هم‌اکنون ایران اسلامی در دنیا دارد مرهون تلاش‌های امام خمینی (ره) است.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به این‌که اهداف ظهور و استقرار حکومت عدل جهانی امام عصر (عج) در ایران اسلامی دنبال می‌شود، گفت: با توجه به کانون توجهات قرارگرفتن اسلام در دنیا، موج اسلام‌هراسی شکل گرفته و نشان‌دهنده ضعف دشمنان است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات