عصر پنجشنبه؛

تجمع «اجازه نمی‌دهیم» از ساعت 18 عصر فردا پنجشنبه 21 خردادماه در محل بهشت شهدادر بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، رضا سجادیان مسئول برگزاری همایش ما اجازه نمی‌دهیم دراین‌باره اظهار داشت: همایش ما اجازه نمی‌دهیم از ساعت 18 عصر فردا پنجشنبه 21 خردادماه در محل بهشت شهدا این شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: شبکه با نام هیئت و مساجد و با همراهی جمعی از شهروندان روستایی و شهری با همکاری ایثارگران تشکیل و مسئولیت برگزاری این همایش را برعهده‌گرفته است.

 

سجادیان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های چند مرحله‌ای در راستای حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و ممانعت از زیاده‌خواهی‌های طرف مذاکره‌کننده به منظور هشدار در عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران آغازشده است.

 

مسئول برگزاری همایش ما اجازه نمی‌دهیم بیان کرد: در این راستا پیش از این طومارهایی به امضاء رسیده و برخی همایش‌ها در مساجد با حضور جمعیت تقریبی بالغ بر 600 نفری برگزارشده است.

 

سجادیان عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود جمعیت 4 تا 5 هزارنفری عصر فردا در محل همایش در بهشت شهدا حضور یابند.

 

وی با تأکید بر اینکه این همایش به معنای خدشه‌دار شدن عملکرد دولت نبوده بلکه گواهی بر حمایت و تقویت تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: یکی از اصول برگزاری این همایش تأکید بر رعایت خطوط قرمز کشور ایران و حمایت آحاد مردم و نظام از نمایندگان ایران درروند مذاکرات است.

 

مسئول برگزاری همایش ما اجازه نمی‌دهیم گفت: در وهله دوم به تیم مذاکره‌کننده پیشنهاد داده می‌شود در صورت اعمال فشارهای بیشتر و عبور از خطوط قرمز از سوی طرف مذاکره‌کننده جلسه را به صورت آبرومندانه ترک کنند.

 

سجادیان ایستادگی و مقاومت را یکی از راهکارهای پیشنهادی در مقابل طرف مذاکره‌کننده به منظور جلوگیری از عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

 

وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش نفی حرکت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه در راستای تقویت آن‌ها صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات