امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: ملت ایران با حضور خود در مراسم تشیع شهدای غواص نشان دادند که هرگز در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن کوتاه نمی‌آیند و از روی فشار و ضعف در تحریم‌ها تن به مذاکره نداده‌اند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان یکی از بهترین ماه‌های سال است بنابراین باید حرمت این ماه حفظ شود.

 

وی ضمن تأکید بر مجازات روزه‌خواران، افزود: در ماه مبارک رمضان هیچ‌کس حق حرمت‌شکنی نداشته و دستگاه قضایی و نیروی انتظامی باید با کسانی که اقدام به روزه‌خواری در اماکن عمومی می‌کنند، برخورد جدی کند.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به ایجاد شعبه ویژه مجازات روزه‌خواران، عنوان کرد: در راستای برخورد با روزه‌خواران در این ماه، دستگاه قضایی شعبه‌ای را ویژه رسیدگی به مجازات روزه‌خواران در نظر گرفته است.

 

وی تصریح کرد: خدمات‌دهی در رستوران‌های ورودی و خروجی شهر باید با استتار کامل انجام شود.

 

ترابی به مراسم تشیع شهدای غواض اشاره و بیان کرد: مردم تهران با حضور با شکوه و بابصیرت خود در تشیع 175 شهید غواص بار دیگر حماسه‌ای بزرگ را در تجلیل از مقام شهدا به نمایش گذاشتند.

 

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور خود در مراسم تشیع شهدای غواص نشان دادند که هرگز در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن کوتاه نمی‌آیند و از روی فشار و ضعف در تحریم‌ها تن به مذاکره نداده‌اند.

 

امام جمعه بروجرد ضمن تأکید بر این‌که ملت ایران از حقوق مسلم خود نمی‌گذرند، گفت: تیم مذاکره‌کننده فرزندان ایران اسلامی هستند و باید با اقتدار در مقابل دشمن بایستند چراکه از پشتیبانی مردم برخوردار هستند.

 

وی افزود: مردم ایران توافق بد را نمی‌پذیرند و به دنبال یک توافق خوب هستند و هرگز تحریم‌ها و فشار آن‌ها آن‌ها را از ایستادگی در مقابل غرب و آمریکا بازنمی‌دارد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات