کاروان روشنگری هسته‌ای در مساجد خرم آباد؛

پنجمین جلسه از سلسله جلسات فصل بیداری با محوریت مذاکرات هسته‌ای شب گذشته در مسجد صاحب الزمان(عج) خرم آباد واقع در میدان رازی برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، پنجمین جلسه از سلسله جلسات فصل بیداری با محوریت مذاکرات هسته‌ای شب گذشته در مسجد صاحب الزمان(عج) خرم آباد واقع در میدان رازی برگزار شد.

 

در این جلسه که باحضور پرشور مردم برگزار شد حضار در حین سخنرانی و پخش کلیپ با دادن شعارهایی ازنجار خود را از استکبار و آمریکا اعلام کرده و خواهان حفظ عزت و استقلال کشور در مذاکرات شدند و اعلام کردند که غرب به سرکردگی آمریکا دنبال ضریه زدن به انقلاب اسلامی است.

 

این جلسات که به منظور روشن گری در بحث هسته‌ای در سطح شهر خرم‌آباد و با حضور نخبگان علمی، فرهنگی استان برگزار می‌شود شامل موضوعات مختلف ازجمله معرفی فواید انرژی هسته‌ای، معرفی ماهیت واقعی استکبار، دلایل خطرات بازرسی از اماکن نظامی، خطرات بازجویی از دانشمندان هسته‌ای و ... است.

 

این جلسات شامل برپایی نمایشگاه هسته‌ای (خطوط قرمز نظام در مذاکرات، فواید انرژی هسته‌ای و دشمنی دیرینه آمریکا با ملت ایران و اسلام)، اکران فیلم‌های جشنواره عمار و سخنرانی توسط کارشناسان است.

 

IMG_0270.JPG

IMG_0271.JPG

IMG_0272.JPG

IMG_0273.JPG

IMG_0276.JPG

IMG_0279.JPG

IMG_0281.JPG

IMG_0282.JPG

IMG_0284.JPG

IMG_0286.JPG

IMG_0288.JPG

IMG_0289.JPG

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات