ضرغامی با انتقاد از برخی چهره‌ها نوشت: برخی میهمانان باید تنهایی برای گفتگو بیایند! فرد هم شأن دیگری هم باشد، نمی آیند، برخی، مجری را هم خودشان تعیین می کنند! مانند برخی مداح ها که بلندگو و اکوی خاص دارند.

عزت‌الله ضرغامی، رئیس سابق سازمان صدا و سیما مطلبی را درباره اجرای مراسم سخنرانی امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) در سال 1357 توسط شهید مطهری منتشر کرد.

وی با انتشار فیلم کوتاهی در صفحه شحصی اینستاگرامش نوشت:

انتقاد ضرغامی از برخی چهره‌ها+عکس

 

تواضع مجری

تعجب نکنید! علامه بزرگ، متفکر و نظریه پرداز بی نظیر انقلاب اسلامی، مجری مراسم مردمی در بهشت زهراست!

نسخه ی کامل این ویدئو را در صفحه شخصی من در آپارات مشاهده فرمایید.

میلیون ها انسان مشتاق، انتظار دیدن امام عزیزشان را می کشند. قرار است امام به قطعه شهداء بیاید. غوغایی برپاست. مدیریت این جماعت کار بسیار سختی است. مجری باید به موقع اطلاع رسانی کند؛ مردم را آرام نگه دارد؛ و شور و هیجان آنان را برای این ملاقات تاریخی حفظ نماید.

شهید مرتضی با تواضع کامل، خودش این مسؤولیت را می پذیرد و با همه وجود آن را به خوبی ایفا می کند! این درس تواضع، خود را ندیدن و تکلیف را دیدن، الگوی ارزشمندی برای همه است. هم خواص و هم عوام الناس!

برخی مجری ها تا به آن ها مجری مؤلف(!) نگویند، کار را شروع نمی کنند؛

برخی روحانیون تا آیت الله نشنوند، کار راه نمی افتد!

برخی میهمانان باید تنهایی برای گفتگو بیایند! فرد هم شأن دیگری هم باشد، نمی آیند!

برخی، مجری را هم خودشان تعیین می کنند! مانند برخی مداح ها که بلندگو و اکوی خاص دارند...! برخی تا طرف مقابل، پشت خط نیاید، گوشی را بر نمی دارند. حتی صدای منشی را می شنوند، قطع می کنند(!) تا پروتکل به هم نخورد...! برخی اگر ردیف اول مراسم ننشینند، قهر می کنند و می روند!

برخی اگر قدری برنامه شان جابجا یا کوتاه شود، طاق آسمان به زمین می خورد(!) و همه را به باد دشنام می گیرند!

مطهری کجاست؟

 
منبع: فارس
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات