باید گفت حالا که پول جاسوسی را که خورده اید دیگر چرا طلبکارانه سخن می گویید البته اگر کم بوده است این دیگر به ما ربطی ندارد!

جمیله خانم کدیور یکی از همسران عطاالله مهاجرانی! عاقبت ضمن تایید درخواست تلویحی پول بورسیه از عربستان برای فرزندش، به تندی پاسخ منتقدین را داد!

بنا بر این گزارش وی که اسناد ویکی لیکس را در حد چند سند مخدوش می داند (البته چون اینجا به ضرر ایشان و همسر فراریشان می باشد) در هیبتی حق به جانب و از سر پررویی! به جای عذرخواهی همچون سایر فتنه گران و اصلاح طلبان به منتقدان حمله ور شده و به داستان سرایی پرداخته است.

به گزارش خبرنگار ما وی با ادعای اینکه این تخریب چهره جناب عطا الله خان بخاطر مصاحبه های وی علیه نتانیاهو بوده است منتقدین را کسانی معرفی کرد که با شرکت های اسراییلی قرار داد بسته تا چهره جناب وزیر شیر خر خورده دولت فخیمه اصلاحات را تخریب نمایند؟!

وی در ادامه ادعا کرده چرا این منتقدین اخبار مهم دیگری همچون ترور دانشمندان هسته ای و شهادت فرزند عماد مغنیه و فرماندهان سپاه در لبنان را که به خاطر نفوذ رژیم صهیونیستی در مراکز حساس کشور بوده را نادیده انگاشته و به این موضوع دست چندمی پرداخته اند!!در این خصوص باید به عرض ایشان رساند که؛

اولا آسمان و ریسمانی که برای اخذ پول از وهابیون عربستان به هم بافته اید را خودتان نیز باور ندارید و حتما انتظار ندارید که خوانندگان باور داشته باشند!

ثانیا مگر می شود جناب مهاجرانی شما علیه نتانیاهو سخن براند و انتظار داشته باشیم بی بی سی که نوکر حلقه به گوش اسراییل می باشد آن را پخش نماید و... تازه آنهم در کشوری که حرف زدن از یک دروغ تاریخی علیه یهودیان جرم است!

ثالثا آخر کسانی همچون مهاجرانی و سایر همراهان فتنه سال 88 که به نیابت از اسراییل با نظام می جنگیدند و این سخن از لبان مبارک جناب نتانیاهو!! خارج شده است چطور می شود علیه ارباب موضع منفی بگیرند!؟
 
و رابعا تا افرادی امثال مهاجرانی، موسوی، کروبی، خاتمی و... در این نظام تایید بشوند و بتوانند پست بگیرند احتیاج به دیگر جاسوسان نیست چون به راحتی آب خوردنی (که البته الان در تحریمیم!!) اخبار به راحتی به خارج درج می نماید.

و در آخر باید گفت حالا که پول جاسوسی را که خورده اید دیگر چرا طلبکارانه سخن می گویید البته اگر کم بوده است این دیگر به ما ربطی ندارد! منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات