استاندار تهران با تکذیب خبر برکناری خود گفت: جشن ستاد تسهیلات نوروزی در استادیوم آزادی با قدرت برگزار می شود.

مرتضی تمدن در مورد خبر برکناری خود از مسئولیت جشن بزرگ ستاد تسهیلات نوروزی گفت: خبری از برکناری من نیست و روی صندلی استانداری نشسته ام. همچنین جشن بزرگ ستاد تسهیلات نوروزی در روز پنجشنبه برگزار می شود

وی افزود: البته برخی از چهره ها و صاحب نظران اظهار نظرهایی کرده اند که محترم است ولی می خواهم بگویم که این جشن صرفاً برای تجلیل از عزیزانی است که در بخشهای مختلف در ستاد تسهیلات نوروزی فعالیت کرده اند. سال گذشته این جشن در هر استان برگزار می شد ولی امسال به دلیل پایان سال دولت دهم به صورت یکجا در استادیوم آزادی برگزار می شود. همچنین بر اساس وظیفه ذاتی استانداری تامین امنیت این مراسم بر عهده ماست.

تمدن همچنین در مورد موضوع انتخابات شورای شهر تهران و ری هم گفت: اگر مجلس مصوبه خود را که هم اکنون در شورای نگهبان است تصویب و ابلاغ کند انتخابات ری متوقف می شود در غیر این صورت انتخابات به قوت خود باقی است.

وی در مورد موضوع افزایش کرایه تاکسیها نیز گفت: قانون مشخص کرده که فرمانداری باید مصوبات شورای شهر را برای اجرا تایید کند. اگر شورای شهر همچنان اصرار کند و فرمانداری هم اصرار داشته باشد پرونده کرایه تاکسیها به وزارت کشور ارجاع می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات