روز تزلزل آمریکا و زوال رژیم صهیونیستی در دنیا؛

رئیس شورای تبلیغات استان لرستان گفت: مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان لرستان اعلام شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید لطف‌الله حیات‌الغیب ضمن اشاره راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: مسیرهای راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های استان اعلام شد.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس در شهرستان خرم‌آباد رأس ساعت 11 صبح از میدان شهدا به سمت  سه‌راه الشتر تا مصلای الغدیر همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام داوودی برگزار می‌شود.

رئیس شورای تبلیغات استان لرستان عنوان کرد: این مراسم در شهرستان بروجرد همراه با سخنرانی امام جمعه این شهرستان رآس ساعت 11:30 صبح از میدان قیام این شهرستان آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس در شهرستان‌های دورود  و الیگودرز رأس ساعت 11:30 و در دورود از میدان امام حسین (ع) همراه با سخنرانی امام جمعه دورود و در الیگودرز از میدان آزادی و همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام امیدیان از فضلای حوزه علمیه قم آغاز می‌شود.

حیات‌الغیب از برگزاری راهپیمایی در شهرستان‌های ازنا و پلدختر خبرداد و بیان کرد: مراسم راهپیمایی در شهرستان پلدختر ساعت 11:30 از میدان شهید بهشتی همراه با سخنرانی کائیدی، نماینده مردم پلدختر و در ازنا این مراسم از میدان شهید صادقی و در ساعت 12:15 همراه با سخنرانی امام جمعه ازنا برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: آغاز راهپیمایی در شهرستان کوهدشت از مسجد صاحب‌الزمان (عج) در ساعت 11 صبح است که با سخنرانی امام جمعه این شهرستان مراسم خاتمه می‌یابد.

رئیس شورای تبلیغات استان لرستان گفت: در شهرستان چگنی رأس ساعت 11 در مسجد صاحب‌الزمان (عج) آغاز و با سخنرانی سید احمد تقوی معاون جذب گزینش ائمه جمعه کشور مراسم راهپیمایی برگزار می‌شود.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس در شهرستان رومشکان ساعت 12 از میدان فردوسی و با سخنرانی امام جمعه این شهرستان و در شهرستان دلفان ساعت 11:30 از جنب جهادکشاورزی دلفان و با سخنرانی فرماندار این شهرستان برگزار می‌شود.

حیات‌الغیب بیان کرد: محل تجمع در شهرستان سلسله میدان امام خمینی (ره) ساعت 10:30 صبح و با سخنرانی امام جمعه موقت شهرستان سلسله برگزار می‌شود.

انتهای پیام/پ

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات