گزارش تصویری-تشریحی؛

در راهپیمایی روز قدس امسال که در تمامی شهرستان لرستان برپا شده است حضور چشم گیر قشر نوجوان، جوان و خردسالان زیبایی و طرواتی خاص بخشیده است و مردم با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرئیل» «مرگ بر آل سعود» حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

به گزارش لرستان خبر، راهپیمایی بزرگ روز قدس باحضور پرشکوه و پرشور مردم روزه دار لرستان در گرمای 47 درجه تابستان از ساعت 11 استان لرستان آغاز  شد.

 

در راهپیمایی روز قدس امسال که در تمامی شهرستان لرستان برپا شده است حضور چشم گیر قشر نوجوان، جوان و خردسالان زیبایی و طرواتی خاص بخشیده است و مردم با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرئیل» «مرگ بر آل سعود» حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(18).jpg

 

واکنش مردم لرستان به «دبه» جدید آمریکایی ها

 

در راهپیمایی باشکوه روز قدس امسال در لرستان وجه تمایزی نسبت به سال های گذشته مشاهد می شود و آن هم بحث مذاکرات هسته ای است که مردم نسبت به «دبه» در آوردن شب گذشته آمریکایی ها در مذاکرات واکنش نشان داده و از تیم مذاکره کننده کشور خواستند با قدرت بر خطوط قرمز نظام که خواست اصلی مردم ایران است ایستادگی کرده و تسلیم زیاده خواهی  و خدعه های طرف غربی نشوند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(6).jpg

 

ما عاشق مبارزه با اسرائیل و آمریکا» هستیم

 

خیابان های سراسر شهرهای لرستان امروز شاهد رژه مردمی بود که با در دست داشتن پلاکاردهایی عنوان کردند « ما عاشق مبارزه با اسرائیل و آمریکا» هستیم.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(4).jpg

 

امروز روز هشدار به ابرقدرت های پوشالی بود و جونان به استکبار هشدار دادند که غیرت و عزت مردم ایران اجازه زیاده خواهی به آن ها نمی دهد.

 

].jpg

 

مردم لرستان با در سدت داشتن پلاکاردهایی حمایت خود را از مردم مظلوم یمن و انزجار از آل سعود اعلام کردند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(2).jpg

 

در حاشیه راهپیمایی امروز با تعدادی از مردم گفت و گوهایی انجام دادیم که در یر می آید:

 

مراد حسین مرد 55 ساله خرم آبادی در گفت و گو با لرستان خبر در مورد دلایل اهمیت روز قدس اظهار داشت: روز قدس امسال خیلی متفاوت تر از سال های گذشته است و آن هم به خاطر این است که آمریکایی ها و غربی ها دنبال پایمال کردن حق مردم ایران در هسته ای هستند.

 

rg.jpg

 

جانی کری غلط کرده زورگویی کند

 

وی که گویا از روند مذاکرات هسته ای لحظه به لحظه آگاه بود افزود: این جان کری که تا دیروز دنبال این بود که سرمیزی با ایرانی ها بشیند و عکسی بگیرد و افتخار کند شب گذشته زیر مذاکرات زده و با فشار بر تیم هسته ای ایران خواسته زیاده خواهی کند اما باید بدوند که غلط کرده که دبه در آورده است.

 

rg2.jpg

 

 

مردا حسین که افروخته شده می گوید: این آمریکایی کافر چی در مورد ایران فکر کرده؟ فکر کرده که هر غلطی خواست می تواند بکند؟ نه خیر اینجا مردم غیور لرستان آماده اند که اگر غلطی از اون و رئیسش سر بزند با یک اشاره «آقا» تفنگ ها را برداشته و آن ها را نابود کنند.

 

دکتر ظریف با اقتدار جواب جان کری را بدهد/ توافق بد بیخ ریش امریکا

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(14).jpg

 

وی ادامه داد: دکتر ظریف هم نگران دروغ و کلک های این کافرها نباشد و تلاشش را با حفظ اون عزت و عرق ملی بکند و اگر آن ها دوباره زور گفتند با لگد زیر میز «کری» و اون «خانمه» بند و بلند شه بیاید ایران و ناراحت هم نباشد.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(8).jpg

 

سامان نوجوان 14 ساله پلدختری به لرستان خبر می گوید: وقتی این همه جمعیت با زبان روزه می آید یک حال خاصی و لذتی به آدم دست می دهد که دوست دارد تا غروب و فقط «مرگ بر آمریکا و «مرگ بر اسرئیل» بگوید.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(17).jpg

 

وی می گوید: این اسرائیل قاتل کثیف داره نابود میشه و خودش هم این را به خوبی می داند فقط دارد سرو صدای بیخود می کند که بگوید هستم.

پارس کردن آمریکا و اسرائیل از ترس است

 

سامان در مورد تهدیدهایی که بعضا آمریکایی ها و اسرائیلی ها می کنند با خنده ای بلند عنوان می کند: این بنده خداها خودشون فهمیدن که ایران داره همه جا رو تصاحب میشه و منطقه خلیج فارس و دریا و هوا رو ازشون گرفته از زور دارن پارس مس کنند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(11).jpg

 

نوجوان پلدختری می گوید: دوست دارم یک بار این اسرائیل و آمریکا بیاند جلو تا خود ما بچه های پلدختری نشونشون بدیم که چند مرده حلاجن و چنان درسی بهشون بدیم که پهبادشون که گرفتیم و پشت شرشون رو هم نگاه نکردند فرار کنند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(16).jpg

 

به درک که آمریکا میز مذاکره را ترک کند/ از منافع ملی کوتاه نمی آییم

 

وی می گوید: من اول فکر می کردم که این ها در مذاکرات هسته ای ادم هستند و حداقل یک بار روراست حرف بنند اما هرچی میرن جلوتر بیش تر دروغاشون مشخص میشه مثل دیشب که یک دفعه زدند به شارلاتان بازی ولی نمیدونن که ما ایرانی ها هم عاشق اونان یستیم که هرچی بگن ما بگیم چشم؛ اصلا به درک مذاکره نکنند و توافق نخواند مگه ما می میریم.

 

139404191354223645664904.jpg

 

فاطمه 35 ساله از بروجرد به لرستان خبر گفت: روز قدس روز حمایت  از مظلوم و مبارزه با ظالم است و تا نابودی کامل اسرائیل کنار فلسطین هستیم.

 

139404191401186865665204.jpg

 

غیر قابل اعتماد بودن آمریکا

وی می گوید: سازمان هایی که دم از حقوق بشر می زنند در قبال جنایات اسرائیل و آل سعود سکوت کرده و نشان داده مهر دست استکبار هستند و از خود هویت و استقلالی ندارند.

 

 

139404191403532845665444.jpg

 

وی عنوان کرد: در مذاکرات هسته ای که به روزهای آخر خود رسیده باز هم برهمگان مشخص شد که آمریکا دروغگو و غیرقابل اعتماد است و تیم مذاکره کننده ما باید با قدرت جلو آن ها ایستادگی کند و اگر آمریکا حاضر به توافق خوب نیست تیم ما برگردد به آغوش کشور

 

 

139404191405539515665574.jpg

 

صالح 40 ساله از الشتر به لرستان خبر گفت: امروز در گرمای تابستان آمده ایم که مشتی محکم به ظالمان جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل بزنیم و بگوییم نابودی شما نزدیک است.

 

139404191358086925665164.jpg

 

 توافق بد برای غرب بماند

 

وی عنوان کرد: ملت های اسلامی باید باهم وحدت داشته باشند و جلوی استکبار بایستند و بدانند که آمریکا و اسرائیل قصد نابودی اسلام را دارد و البته این آرزو را به گور می برد.

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(1).jpg

 

وی اظهار داشت: ملت ایران به آمریکا و امثالهم هیچ نیازی ندارد و در دو سال اخیر هم دیدیم که این ها کشورهایی دروغگو و ظالم هستند و قابل اعتماد نیستند و تیم هسته ای ما بداند که ما پشتیبان توافق خوب آن ها هستیم و توافق بد غرب را به خودشان برگرداند.

 

rooz+ghods+-+sajad+darvishie+(20).jpg

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • علی نظری(محب الحسن)

  سلام
  این خبر رو کی تنظیم کرده؟؟
  یه کلاس براش بذارید...
  خبری که می نویسید چندبار مرور کنید غلط املایی چیزی نداشته باشه بعد بذارید رو سایت...
  ضمناً توضیحات اولیه ایی که ذیل عکس ها نوشته با عکسها همخوانی نداره...
  باتشکر

 • ناشناس

  به نظرم یه کلاس آموزشی برای عکاستون بزارید
  عکس ها خیلی ضعیفن و همنچنین بی کیفیت
  پیشنهاد : بگید استاد بابانژاد یه کلاس براتون بزاره (الکی مثلا)

 • ناشناس

  خسته نباشید

 • ناشناس

  چه جالب من پیشنهاد کلاس عکاسی دادم، علی نظری پیشنهاد کلاس تنظیم خبر
  خدا وکیلی وقتی من نظر گذاشتم هیچ نظری نبود
  دوستان دلسوزانه میگم خدا وکیلی ضعیف دارید عمل میکنید
  یه کم حرفه ای تر عمل کنید
  (پشمک جنگ نرم)

 • محمدرضا

  سلام دوستان. طاعات قبول. به هر جایی نقد وارده و این نقد متناسب با داشته ها انجام میشود.

  من معمولا تمام سایت ها و خبرگزاری ها استان را روزانه سر می زنم و به جرآت می تونم بگم این سایت جز 5 سایت و خبرگزاری برتر استان هست که به شکل مردمی هم ظاهرا کار می کنه و البته دورادور بچه هاشون رو میشناسم.

  حالا این که در متنش غلط املایی باشه یا عکساش حرفه ای نباشن دال بر نفی زحمات کار این سایت نیست

  اینکه گفته شده فلانی کلاس عکس بذاره هم اگر فلانی دلسوز کارهای مردمی باشه خودش بره اموزش بده و یا حتی عکس بگیره برا مناسبت ها

  متاسفانه خیلی از دوستان فقط حاضرند تا زمانیکه پول باشه کار کنند و برای کارهای مردمی فرار می کنند.

  به لرستان خبر هم توصیه می کنم یه ویراستار از بچه های دلسوز بگه کار ویرایش رو انجام بده تا کیفیت کارش بره بالاتر

  ولی با این حال دمتون گرم

 • تماشاچی

  الا یا ایهالطلاب ناشی علیکم بالمتون لا بالحواشی
  در گزارش تصویری تشریحی اصل بر پیام تصاویر است بعدش هم ما به اصطلاح بچه مذهبی ها فقط بلدیم به خودمون گیر بدیم و از دور تیر بندازیم و بگیم باید و نباید .

  اصولا این سایت متعلق به همه ماست هر کی هر کاری میتونه انجام بده یه سر تشریف ببره دفتر مدیریت سایت و به دوستان کمک کنه یاعلی خدا قوت بده به آقای هاشمی و...
  ا م ی ن

 • علی نظری(محب الحسن)

  سلام امین آقا که با نام تماشاچی جلو میری
  اولاً این اسمش گیر دادن نیست و نقد کردنه...

  دوماً اگه ما بچه مذهبی ها همدیگر رو نقد نکنیم ممکنه اشتباهاتمون مکرراً تکرار بشه...

  سوماً غلط املائی چه ربطی به عکس داره...

  چهارماً اگه ما این سایت رو متعلق به خودمون ندونیم که برای بهتر شدنش نقد نمی کنیم ما هم دوست داریم سایتی که متعلق به بچه مذهبی هاست بهترین باشه...
  درپناه امام عصر(عج)
  یاعلی...

نظرات