"تیم‌ هسته‌ای تا آخر بر خط قرمزها مقاومت کند"

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در راهپیمایی روز قدس گفت: تیم‌ هسته‌ای تا آخر بر خط قرمزها مقاومت کند و اسرائیل اگر تجاوزی کند کل اسرائیل را شخم خواهیم زد

به گزارش لرستان خبر، سرلشکر محمدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی روز جهانی قدس و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر پیام روز قدس امسال اظهار داشت: امروز در شرایطی که صهیونیست‌ها به تحرکات خونریزانه داعش دل بسته‌اند تا هوس شیطانی آنها یعنی گسترش اسرائیل از نیل تا فرات محقق شود، ملت ایران و مسلمانان، یکپارچه به صحنه آمدند تا برای محو شدن اسرائیل از روی زمین که آرمان امام بود دعا کنند.

 

سرلشکر فیروزآبادی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، مبنی بر کارشکنی آمریکا در رسیدن به توافق در مذاکرات تصریح کرد: البته ما از روز اول که مذاکرات را با 1+5 شروع کردیم، آمریکا را می‌شناختیم و امام آمریکا را به ما معرفی کرده بود که آمریکا شیطان بزرگ و استکبار جهانی است.

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، آمریکا را مرکز ابر سرمایه‌داری عنوان کرد و افزود: بنابراین معلوم است که آنها با اسلام ناب کنار نمی‌آیند و منافع ملت قهرمان ایران که در همه صحنه‌ها انقلابی‌ بودن خود را نشان داده‌اند، درک نمی‌کنند و از همین بابت بود که حضرت امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی از روز اول فرمودند من به آمریکا و مذاکرات خوشبین نیستم.

 

وی ادامه داد: از آنجایی که دولت اعتقاد دارد و وزیر خارجه باهوش و زرنگی داریم که اعتقاد دارد در صحنه‌های جهانی یک فرصتی برای جمهوری اسلامی ایجاد کنند که در این فرصت به دنیا نشان دهند انقلاب اسلامی و ملت ایران صلح‌طلب و اهل مذاکره و منطق هستند و از این طریق مذاکرات شروع شد و ادامه پیدا کرد.

 

سرلشکر فیروزآبادی تصریح کرد: با وجود اینکه آمریکایی‌ها گاهی حیله‌هایی برای نزدیک کردن خود به نتایج نشان دادند ولی همیشه هر گاه مذاکرات خواست به توافق نزدیک شود سنگ‌های بزرگ‌تری سر راه انداختند.

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به تیم مذاکره‌کننده خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده ما مانند رزمندگان خط مقدم در شب عملیات هستند و آن مجاهدان راه رزمندگان اسلام و ملت انقلابی ایران را می‌روند، از این رو باید تا آخر بر خط قرمز‌های انقلاب مقاومت کنند و در گرفتن حق ملت ایران در این مذاکرات پای بفشارند.

 

وی درباره ادامه حمایت‌ها از تیم مذاکره‌کننده گفت: به هر حال روشن است، امام حسین (ع) فرمودند ما جنگی را با یزید و کسانی که اسلام را به صورت پوستین وارونه پوشیده‌اند، شروع می‌کنیم که آخر آن یا شهادت ماست یا پیروزیمان، شهادت ما فوز و فلاح و پیروزی ما نیز پیروزی است بنابراین ما هم دراین مذاکرات همینطور هستیم.

 

سرلشکر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: ما در این مذاکرات یا به نتایجی که ملت ایران می‌خواهد، با رعایت خط قرمزهای رهبری خواهیم رسید یا اینکه دشمن سخت‌گیری و سنگ‌اندازی می‌کند و ما مبارزه با آمریکا را در طول انقلاب همراه امام، رهبری و رزمندگان و شهدا آموخته‌ایم و اگر در مذاکرات موفق نشدیم، پیروزی مقاومت ملت ایران را جشن خواهیم گرفت.

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: بنابراین در هر دو حالت مذاکره‌کنندگان پیروز این صحنه هستند و همچون رزمندگان که از جبهه‌ها بازمی‌گشتند با استقبال و آغوش گرم ملت ایران مواجه خواهند شد.

 

وی درباره تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی برای تامین امنیت در درون خیابان‌های خود ناتوان است، رژیم صهیونیستی از حزب‌الله لبنان که یک گروه شیعه انقلابی است شکست می‌خورد و در مقابل مردم غزه که در محاصره کامل قرار دارند شکست می‌خورد، حال می خواهد با ایران در بیفتد؟

 

سرلشکر فیروزآبادی تاکید کرد: من قبلا تاکید کرده‌ام که اگر اسرائیل تجاوز بکند ما کل اسرائیل را شخم خواهیم زد. منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات