نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود توضیحی را درمورد همصدایی با رژیم صهیونیستی منتشسر کرد.

حمید رسایی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

چه کسی با صهیونیست ها هم صدا شده؟ دلواپسان!

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص"، نوشت: برخی می گویند توافق هسته ای ایران، بزرگترین شکست برای نتانیاهو است، اما در واقع این توافق، پیروزی برای وی محسوب می شود.در صورتی که فرض شود نتانیاهو واقعا علیه توافق هسته ای ایران مبارزه می کرد، به نظر میرسد این توافق شکستی برای اوست. ولی این واقعیت ندارد. نتانیاهو در طول فعالیت حرفه ای خود، هرگز یک ایدئولوگ نبوده است. چه زمانی که او به طرح عقب نشینی یک جانبه از غزه توسط آریل شارون رای داد، با وجود این که به شدت مخالف آن بود و یا هشدار دادن درباره مسائل اقتصادی برای برطرف کردن نیازهای سیاسی خود همه این ها تلاشی از سوی او برای باقی ماندن در صحنه سیاسی بود.عقل سلیم می گوید او از توافق هسته ای با ایران در هفته گذشته بسیار صدمه دیده است، اما این عقل سلیم اشتباه می کند. آنچه در حال حاضر، بزرگترین شکست سیاسی نتانیاهو فرض می شود، در واقع بزرگترین پیروزی اوست، چرا که او از این فرصت استفاده کرد تا صدایش را از همه مسایل سیاسی در اسرائیل بالاتر ببرد.


در واقع او توانست دیدگاه همه جناح های سیاسی و رقبای خود را هماهنگ کند. به طوری که رقبای سیاسی او از جناح چپ بعد از توافق هسته ای، همان مواضع نتانیاهو را اتخاذ کردند.توضیح اینستاگرامی رسایی درباره همصدایان اسرائیل

منبع: مشرق

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • خدا رزاق است

    با این شکم....حتما اماده مبارزه هست....

  • گمنام

    آقای رسایی سلام می دونستید که هدف اینستاگرام تبدیل «اسرائیل منفور» به «اسرائیل محبوب» است چرا عضو چنین سایت و نرم افزاری شدین؟ با بی سیم دشمن می خوای مبارزه کنی با دشمن؟!!!!

نظرات