تذکر رسایی در صحن علنی به رسانه های بزک کننده امریکا

حجت الاسلام حمید رسایی، نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل 90 ، امروز صبح در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس به فضاسازی برخی رسانه ها برای بزک کردن دشمنی آمریکا اعتراض کرد.

حجت الاسلام حمید رسایی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: متأسفانه بعد از جمع بندی متنی در وین که هنوز مراحل قانونی را در داخل کشور ما طی نکرده، شاهد جشن و پایکوبی عده ای برای بازگشت آمریکا و بزک کردن دشمنی های آمریکا در برخی رسانه های کشور بودیم به طوری که برای اظهار چاکری به دولت جنایتکار آمریکا آب از لب و لوچه آنها آویزان بود.

 

وی افزود: این رسانه ها تیترهایی می زنند کانه بعد از توافق احتمالی قرار است ما و آمریکا پسرخاله شویم! آن هم برای متنی که هنوز سرنوشت آن معلوم نیست که آیا به نفع ملت ایران است یا نه.

 

نماینده مردم تهران در مجلس عنوان کرد: جشن گرفته اند برای متنی که رئیس دولت آمریکا از برداشتی دارد و رئیس جمهور محترم ما برداشت دیگری و تجربه ثابت کرده که دولت مردان آمریکا هرگز حقوق ملت ما را به رسمیت نمی شناسند و به تعهدات خودشان پایبند نیستند.

 

وی تصریح کرد: جای تعجب از کسانی است که تمام چپاول ها و ظلم های آمریکا نسبت به ملت ایران چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب را فراموش کرده اند. این جماعت حتی از آمریکایی ها هم پست تر هستند.

 

رسایی بیان کرد: حرف من با این رسانه ها این است که یا اشباه الرجال و لارجال ، اگر انقلابی نیستید، اگر ایرانی نیستید، حداقل آمریکایی باشید. 35 سال قبل چند دانشجوی ایرانی، جاسوسخانه آمریکا را اشغال کردند اما آمریکایی ها هنوز بعد از 35 سال این سیلی ای که از ما خوردند را فراموش نکرده اند به طوری که وقتی دولت یازدهم سفیر خودش را برای سازمان ملل معرفی می کند، بر خلاف تمام قواعد بین المللی، فقط به دلیل ترجمه چند سطر در لانه جاسوسی، به او ویزای آمریکا را نمی دهند!

 

وی خاطرنشان کرد: با این حال برخی رسانه های مزدور داخلی به دلیل توافقی که هنوز سرنوشتش معلوم نیست و ابهامات زیادی دارد، چنان برای خوش آمد دولت مردان آمریکایی دم تکان می دهند که آدم تعجب می کند!

 

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 گفت: یا اشباه الرجال و لارجال! اگر انقلابی نیستید، اگر غیرت ایرانی ندارید، حداقل مثل آمریکایی ها باشید که هنوز سیلی و ضربه ای که از ملت ما خورده اند را فراموش نکرده اند،

 

وی افزود: فراموش نکنیدحمایت آمریکا از کودتای 28 مرداد را،

فراموش نکنید حمایت از دیکتاتوری به نام محمد رضا را

فراموش نکنید حمایت از متجاوزی به نام صدام را

فراموش نکنید حمایت تسلیحاتی و شیمیایی از رژیم بعث را

فراموش نکنید حمله نظامی به خاک ما در طبس را

فراموش نکنید شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ما را

فراموش نکنید حمایت از منافقین خونخوار را

فراموش نکنید35 سال تحریم ظالمانه علیه ملت ایران را

فراموش نکنیداستمرار این تحریم ها حتی بعد از توافق اخیر را

فراموش نکنید نقش آمریکا در کودتای فتنه سال 88 را

 

رسایی تصریح کرد: مرد باشید ای نامردها چرا که یک ایرانی، هرگز ظلم ستمکاران را فراموش نمی کند.

منبع: عمارنامه

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات