استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: امسال سال 94 سال حساسی برای کشور در زمینه سیاست خارجی و سیاست داخلی است.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در دیدار با اعضای دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان استان اظهار داشت: امسال سال 94 سال حساسی برای کشور در زمینه سیاست خارجی و سیاست داخلی است.

 

وی نظام مدیریتی جمهوری اسلامی ایران را یک مدیریت اسلامی نوین در جهان برشمرد و افزود: ایران اسلامی در میدان سیاست خارجی با راهنمایی‌ها و تدابیر مقام معظم رهبری سربلند بیرون آمده و به جایگاه مطلوبی در جهان دست یافته است.

 

استاندار لرستان عمل به مضمون شعار امسال یعنی همدلی و هم‌زبانی را راهکاری برای عبور از چالش‌ها دانست و عنوان کرد: در صورتی که این شعار از سوی مردم و مسئولان هدف‌گذاری و عملی شود، بی‌شک سال خوبی را شاهد هستیم.

 

وی به انتخابات امسال اشاره و تصریح کرد: انتخابات برای کشور ما یک فرصت تاریخی تلقی می‌شود که باید قانونمند و منطقی برگزار شود.

 

بازوند ضمن تأکید بر این‌که سیاسیت‌های شورای نگهبان باید در لرستان براساس مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت اجرایی شود، بیان کرد: اصلی‌ترین عامل در برگزاری انتخابات در کشور مشارکت‌های مردمی است.

 

تیمور سپهوند، رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان استان لرستان در این نشست اظهار داشت: امیدواریم با همدلی و هم‌زبانی و نیز قانون‌مداری بتوانیم مأموریتی را که بر عهده شرای نگهبان و وزارت کشور قرار دارد، به خوبی اجرا شود.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان افراد دارای صلاحیت هستند، افزود: اعضای این هیئت بدون وابستگی به جناح و یا جریان خاصی و بی‌طرف نسبت به اجرای قانون و نظارت بر انتخابات تلاش می‌کنند.

 

رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان استان لرستان عنوان کرد: نامزدها بر اساس اصول و محورهای ابلاغی شورای نگهبان، استعلام های چهارگانه، تحقیقات محلی، التزام فرد به حفظ نظام جمهوری اسلامی و اصول و مبانی شرع مقدس اسلامی مورد بررسی صلاحیت قرار می‌گیرند.

 

وی ضمن تقدیر از تعامل سازنده استاندار لرستان با هیئت نظارت، بیان کرد: تنها برخی افراد با تبلیغات زودهنگام تخلفاتی داشته‌اند اما تاکنون هیچ مسئول دولتی تخلفی در این زمینه نداشته است.

 

انتهای پیام/پ

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات