در ادامه احوالات فعال ضدانقلاب؛

مجری شبکه سعودی ایران فردا در حالی مدعی حضور مرحوم طبری در هنگام گفتگوی خود با یکی از روسای جمهور ایران شده است که ده سال از زمان مرگ وی گذشته بود!

جام نیوز، علیرضا نوری زاده مدیر شبکه "ایران فردا" که با دلارهای نفتی آل سعود تاسیس گردیده است در جدیدترین خیال پردازی خود گاف جالبی داد!

 

وی که پس از سالها خدمت به دستگاه های جاسوسی انگلیس امروز نقش یک مهره سوخته برای آنها را بازی می کند در برنامه تلویزیونی خود با نقل خاطره ای از سفر رئیس جمهور دوران اصلاحات به فرانسه گفت: «در سفری که رئیس جمهور وقت ایران به فرانسه داشت من به همراه صادق صبا (مدیر فعلی شبکه بی بی سی فارسی) و مرحوم احسان طبری در قصر مارینا گفتگویی را با وی انجام دادیم»!

 

علیرضا نوری زاده که در میان اپوزیسیون به "خیال پرداز متوهم" معروف است، در حالی این دروغ عجیب را به زبان آورده است که مرحوم احسان طبری (نویسنده، شاعر، نظریه‌پرداز برجسته مارکسیسم-لنینیسم، ایدئولوگ ارشد و عضو کمیته مرکزی حزب توده ایران که در اواخر عمر خود به دین مبین اسلام مشرف گردیده و کتاب "کژراهه" و "شناخت و سنجش مارکسیسم" را در رد مارکسیسم منتشر کرد) در  ۹ اردیبهشت ۱۳۶۸ شمسی در تهران درگذشت و سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه در تاریخ در روز پنجم آبان ماه ۱۳۷۸ شمسی صورت گرفت که ۱۰ سال از درگذشت مرحوم طبری گذشته بود و معلوم نیست این فردی که نوری زاده او را به عنوان مرحوم طبری معرفی کرده چه کسی بوده است!

 

 

مرحوم احسان طبری

 

دروغ گویی های این عامل وابسته به آل سعود که بارها موجب مضحکه قرار گرفتن وی توسط دیگر اپوزیسیون شده، آنچنان بالا رفت که داریوش سجادی از روزنامه نگاران ضد انقلاب مقیم امریکا در مطلبی در صفحه فیس بوکش با دروغ گو خواندن نوری زاده خطاب به وی نوشت:" آقای نوری زاده شما دروغ گوی خوبی هستید!"

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات