یادداشت؛

اگر خدایی ناکرده گروه صهیونی وهابی داعش توانایی آن را داشته باشد که به ایران حمله کند، واکنش مدعیان وطن پرستی، آزادی، حقوق بشر و خلاصه به اصطلاح دگر اندیشان چه خواهد بود

به گزارش لرستان خبر، چند روز قبل در سن 46 سالگی ، به مطب رفتم و ناچار شدم دندانی از تبار دندانهای عقلم را بیرون بیاورم، مطالعه کرده بودم که بعد از خارج کردن آن دندان که دهها سال همراه و در خدمتم بود، چه نکاتی را رعایت کنم. دریافته بودم یکی از نکات که برای بند آمدن خون مفید است استراحت است.به ایستگاه که رسیدم سوار پرایدی شدم دیگر مسافران ماشین رفیق راننده بودند.راننده جوانی بود که موهای اطراف سرش را از ریشه زده بود و فقط سقف کله اش سرشار از مو بود! و در عین حال ضبط ماشینش را روشن کرده بود و پر حرف نیز بود .از اینرو نشستن بنده در ماشین همان و سوال پرسیدن او همان.

 

 

گفت حاج آقا نیروی انتظامی ماشین فلان رفیقم را به جرم ایجاد آلودگی صوتی خوابانده است.سالها با عربها جنگ کردیم ! چه خسارتهای سنگینی که ندیدیم؟ اکنون هم همان عربهای به راحتی وارد ایران می شوند! حاج آقا نظر شما چیست؟

 

 

بگفتم دندانی کشیده ام ،دهانی زخمی دارم و از این جهت در رنجم ولی بدان ماشین شما نیز از درد آلودگی صدا بی بهره نیست.کاش حرمت مسافر و مهمانانت را نگهداری.در ضمن با عراقی ها که به خاطر عرب بودن جنگ نکردیم! مردم ایران حکومتی اسلامی خواستند و به استقلال کشور رای دادند .صدام جانی احساس کرد با کمک قدرتهای منطقه و فرا منطقه ای می تواند بخش های از ایران اسلامی را اشغال کند .ملت ایران هم تمام قد و با همه ی توان دفاع کردند و به لطف الهی پیروز میدان شدند.

 

 

برادر جان! اگر هم اکنون داعشی ها ، به ایران اسلامی حمله کنند عقل شما چه می گوید و شما چه می کنید ؟ فرمودند هیچ کاری نمی کنم!

 

 

گفتم اگر بر فرض محال ، ملت بزرگ ایران هم مثل شما فکر کنند،داعش که حاکم شوند حتما سر شما را خواهند برید.

گفت چرا؟

گفتم می گویند این چه مدل کوتاه کردن موی سر است؟!

مگر نمی دانی داعشی ها یک جوان را به دلیل اینکه ریش کامل نداشت و به اصطلاح ریش پروفو سری داشت، مجازات کردند.وقتی ریش پروفوسری شلاق دارد سر پروفو سری جدا شدن را تجربه خواهد کرد.

 

 

آیا می دانی تروریست های داعش چهار جوان عراقی را در ناحیه السعدیه (60 کیلومتری شمال شرق بعقوبه) به دلیل وجود ترانه و موسیقی در موبایل شان، شلاق زدند.جوانان مزبور که سن آنان 15 تا 18 سال بود هر کدام سی ضربه شلاق خوردند.

اگر ضبط و ترانه شما را ببینند آنهم با این کله ، زنده به گورت خواهند کرد.

 

 

عناصرداعش پس از یورش به منزل جوانی در دیالی عراق، خرس عروسکی قرمزی را در منزلش یافتند.مفتی داعش این جوان را که چند ماه قبل ازدواج کرده بود، به خاطر داشتن خرس عروسکی به تحمل ۶۰ ضربه شلاق محکوم کرد و این حکم مقابل مردم انجام شد.

 

 

آیا می دانید جوانانی را شلاق زدند و گفتند چرا فوتبال نگاه کردید؟!

عناصر داعش 5 معلم سوری را به دلیل تدریس خصوصی شلاق زدند.

اگر متجاوزانی به مادر و خواهرانت نگاهی مسموم کنند چه می کنی؟

برادر این آسایش و آرامش و عزت به این راحتی ها به دست نیامده است .مدافعان ایران زمین می دانند انقلاب اسلامی چگونه و به چه قیمتی به دست آمده است. کسی که ظلم ظالمان و مشکلات جنگ را ندیده است چه می داند دشمن چه جانیی بود و دفاع چه سختی هایی داشته است.

 

 

برادرم!

در خواب و خیال هم نرفتیم به جنگ

بی رنج و ملال هم نرفتیم به جنگ

ما نسل سپیدبخت سوم بودیم

از راه شمال هم نرفتیم به جنگ

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات