مسئول گروهان‌های جهاد عراق ؛

مسئول گروهان‌های جهاد عراق با تاکید بر اینکه «ابوبکر البغدادی» در راس فهرست اهداف بسیج مردمی عراق قرار دارد، گفت: احتمال اینکه عناصر داعش، بغدادی را به دلیل اختلاف با دیگر سرکرده‌های این گروهک ترور کنند، وجود دارد.

«حسن الساری» یک مسئول گروهان‌های جهاد و از فرماندهان بسیج مردمی عراق خبر داد: این امکان وجود دارد که ابوبکر البغدادی به دلیل اختلافات عمیقی که با دیگر سرکرده‌های داعش دارد، از سوی عناصر این گروهک ترور شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه بسیج مردمی ترور بغدادی را در راس فهرست اهداف خود قرار داده است، گفت: امروز داعش فروپاشیده و به دلیل وجود اختلافات آشکار بین سرکرده‌های این گروهک تروریستی و کودتای داخلی در آن، احتمال ترور بغدادی یا دیگر سرکرده‌های داعش وجود دارد.

 

 

مسئول گروهان‌های جهاد عراق گفت: محاصره بسیاری از مناطق تحت سیطره داعش از سوی بسیج مردمی و فشارهای بی‌وقفه بر این گروهک تروریستی که با تلفات سنگین در صفوف عناصر آن همراه بوده موجب فرار بسیاری از عناصر داعش از مناطق تحت اشغال خود و تضعیف و فروپاشی کامل این گروهک تروریستی در آینده نزدیک شده است، بنابراین داعش آخرین روزهای عمر خود را در عراق سپری می‌کند.

 

 

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق روز یکشنبه خبر داد: ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در حمله امروز جنگنده‌های عراقی زخمی شد و توسط یکی از خودروها منتقل شد.

 

 

نیروی هوایی ارتش عراق،کاروان ابوبکر البغدادی را در منطقه «الکرابله» در غرب الانبار و مکانی که قرار بود وی برای نشستی با سایر سرکرده‌های تکفیری در آن حضور یابد، بمباران کرد و برخی اخبار از زخمی شدن او و انتقالش به مکانی نامشخص حکایت دارد.

 

 

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که هدف‌گیری کاروان حامل «ابوبکر البغدادی»، خلیفه خودخوانده داعش با تکیه بر اطلاعات به دست آمده از یکی از سرکرده‌های بازداشت شده این گروه تروریستی صورت گرفت.

 

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات