صبح امروز در یک حادثه رانندگی در محور گناوه ــ دیلم استان بوشهر که بین دو دستگاه پژو اتفاق افتاد، متأسفانه 5 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند که قائدی‌نسب چهره معروف انقلابی نیز میان فوت‌شدگان بود.

 

شاه رفت

 

 

صبح امروز یک فقره تصادف بین دو دستگاه پژو،‌ در محور گناوه به دیلم (10کیلومتری دیلم)، اتفاق افتاد که متأسفانه 4 نفر از سرنشینان یکی از خودروها جان خود را از دست دادند و در خودروی دیگر نیز یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

 

 

در این حادثه ناگوار رانندگی، قائد اسلامی‌نسب از چهره‌های معروف حوادث روزهای انقلاب جان خود را از دست داد، ضمن اینکه همسر و دختر وی نیز بین کشته‌شدگان این حادثه رانندگی بودند.

 

چهره معروف «شاه رفت» کشته شد +عکس

 

همچنین براساس این گزارش پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند و زخمی‌ها به بیمارستان دیلم منتقل شدند.

 

 

لازم به ذکر است قائد اسلامی‌نسب همان چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در 26 دی‌ماه 57، روزنامه اطلاعات را روی سر خود گذاشته بود. این چهره انقلابی مسئولیت‌های مختلفی در شهرهای دیلم و گناوه داشت و در استان خوزستان نیز سابقه فرمانداری بندر ماهشهر نیز مشاهده می‌شود.

 

 

وی مدت دو سال فرماندار دیلم، چهار سال فرماندار دشت‌آزادگان و بیش از یک سال نیز فرماندار ماهشهر بود، قائدی‌نسب کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار نمونه کشور در سال 89 نیز بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات