سردبیر روزنامه «وطن‌امروز» در واکنش به سخنان رئیس‌جمهور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات گفت: با نگاهی به فهرست شکایت‌های دولت از روزنامه «وطن امروز» و سایر رسانه‌ها به خوبی متوجه می‌شویم که در این دولت چه کسانی مصونیت دارند.

رضا شکیبایی، در واکنش به سخنان رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات گفت: با نگاهی به فهرست شکایت‌های دولت از روزنامه «وطن امروز» و سایر رسانه‌ها به خوبی متوجه می‌شویم که در این دولت چه کسانی مصونیت دارند.

 

 

سردبیر روزنامه وطن امروز افزود: وقتی به خاطر خبری درباره مرگ پادشاه سفاک سعودی یا بیماری آن دیگری یا برای پرونده فساد نفتی کرسنت یا سقوط شاخص بورس و موارد متعدد دیگر، «وطن امروز» را روانه دادگاه کردند، معلوم شد که آل‌سعود و از ما بهتران در این دولت مصونیت دارند و منتقدان دولت علاوه بر مسائل هسته ای، حتی به این بهانه‌های واهی هم بازخواست و توبیخ می‌شوند.

 

 

وی ادامه داد: زیبنده رئیس‌جمهور نبود که در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات که قاعدتا باید خانه رسانه‌ها باشد، زبان به تهدید رسانه‌ها بگشایند و این از عجایب روزگار است که در افتتاحیه همایش یک صنف بزرگ، اعضای آن صنف تهدید شوند.

 

 

شکیبایی گفت: امیدواریم این بیانات اعلام رسمی سیاست قهری ارشاد نباشد.

منبع:فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات