از شکست فتنه اصلاح طلبان در کوهدشت تا فتنه دیگر در دانشگاه لرستان؛

مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

به گزارش لرستان خبر، اعتراض برخی از دانشجویان  با بصیرت دانشگاه لرستان در خصوص پخش کلیپی از سخنرانی هاشمی رفسنجانی،مصدق وبازرگان استارت اولین حاشیه مراسم بود که برخی ها همچنان سعی دارند از فضای آزاد دانشگاه ها برای مقاصد سیاسی خود بهره ببرند.

سپس این حاشیه باعث شد سید عیسی موسوی نژاد نماینده مردم خرم آباد در دورششم مجلس شورای اسلامی با لحنی کاملا کنایه آمیز اعلام کند: من نمی خواستم که در این جلسه حضور پیدا کنم؛ اما به یاری خدا  آنقدر طرفدار رزمنده و جانباز در این شهر دارم که «با یک تلفن می توانم صدها نفر را به اینجا بکشانم» واصلا نیاز به این جلسات ندارم زیرا طرفداران ما 80درصد رزمنده هستند.

حالا در اینجا جای یک سوال پیش می آید موسوی چرا در صحبت خود از ارزشهایی با عنوان رزمنده و جانباز استفاده می کند؟و واقعا اگر با یک تلفن می تواند صدها نفر را به اینجا بکشاند چرا در انتخابات قبلی مجلس خرم آباد ،اصلاح طلبان نتوانستند کرسی مجلس را تصاحب کنند؟

گویا سناریوی طراحی شده برای افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشگاه با هدف قشون کشی وعرضه اندام اصلاح طلبان در دانشگاه صورت گرفته بود زیرا مجری برنامه که رئیس این انجمن در برخی مواقع با حضور در روی سن از بیان اعتراضات دانشجویان معترض جلوگیری می کرد و خود را محور این مراسم عنوان می کند و از هیمن ابتدا دیدگاه اصلاح طلبان در خصوص آزادی بیان در یک مراسم دانشگاهی را به همه نشان می دهد.

آیا در زمان دولت اصول گرایان اینگونه برنامه های حاشیه ساز سیاسی در فضای دانشگاه ها که باید فضای علمی و تحصیل باشد برگزار می شد؟به نظر می رسد برخی از اصلاح طلبان با سوء استفاده از فضای اعتدال دولت تدبیر این برهه را فرصت مناسبی برای رشد ونمو خود می دانند.

درفتنه 88که سران فتنه به بهانه تقلب با استفاده از جهت دهی های دشمنان نظام  و علی الخصوص بنگاه شایعه پراکنی بی بی سی در ایام عزاداری امام حسین(ع) دل امام زمان(عج) ،رهبری وملت ایران را خون کرده اند حالا با سوء استفاده از رافت و عطوفت نظام جمهوری اسلامی قصد دارند با طرح مسائلی واهی فضای کشور و استان ها را به سمتی هدایت کنند که دشمنان نظام بتوانند از آن سوء استفاده کنند.

گویا برخی ها با هدف قراردادن استقلال قوه قضائیه و نقد یک جانبه از برخی قوانین شورای نگهبان و ما نور دادن بر تصویر و نام فتنه گران سناریوی جدید اصلاح طلبان است که قصد دارند اینگونه افراد مورد نظر خود را که مشکل دارند از فیلتر شورای نگهبان رد کنند به نظر می رسد هنوز حوادث فتنه 88و تو دهنی ملت ایران در 9دی را فراموش کرده اند .

 هر چند استارت طرح جوسازی وهیاهوهای واهی انتخاباتی اصلاح طلبان با زیر سوال بردن علما وروحانیون در کوهدشت با شکست مواجه شد ولی این روزها فعالان سیاسی اصلاح طلب قصد دارند به بهانه های مختلف برای پیشبرد اهداف خود از هر فضایی حتی دانشگاه ها استفاده کنند.

به نظر می رسد اصلاح طلبان برای موفقیت در انتخابات مجلس برای رد شدن از فیلتر شورای نگهبان برنامه های خاصی دارند زیرا در شبکه های اجتماعی هر روز لیستی از کاندیداهای احتمالی این طیف اعلام می شود و سپس هم بلافاصله جلساتی در سطح شهرها برگزار می کنند.

اما باید گفت لرستان در دوران دفاع مقدس با تقدیم شهدای زیادی همچنان از استان های حماسه ساز ،با بصیرت وولایتمدار است که به برخی افراد انگشت شمار سیاسی اجازه نمی دهد بیش از این پای خود را از گلیم خود فراتر بگذارند.

نیاز دستگاه های نظارتی در این خصوص ورود جدی پیدا کنند وطبق قانون اگر تخلفی صورت می گیرد با متخلفین برخورد قانونی کنند .

 انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • بهروز

    زنده باد بصیرت ومرگ بر فتنه گر ماتا آخرایستاده ایم جانم فدای رهبر معظم انقلاب مدظله العالی.

  • بهروز

    زنده باد بصیرت ومرگ بر فتنه گر ماتا آخرایستاده ایم جانم فدای رهبر معظم انقلاب مدظله العالی.

نظرات