شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های بروجرد:

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های بروجرد در بیانیه ای که بمناسبت 16 آذر صادر کرده است، تصریح کرد: مگر مصداق نفوذ آن هم در محیط تاثیر گذار دانشگاه که تحولات جامعه را رقم می زند چیزی غیر از قضایایی مانند حضور برخی فتنه گران در دانشگاه می تواند باشد؟

به گزارش لرستان خبر، در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های بروجرد که بمناسبت 16 آذر صادر شده آمده است: 16 آذر نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و تجلی بصیرت و مظهر استقلال و آزادی است. این پیام 16 آذر است که دانشجویان ولایت مدار پیرو دانشجویان شهید میارزه با نفوذ استکبار، پس از تزدیک به 60 سال  توانسته اند با شناخت عمیق از سیاست های استعماری غرب و در سایه سار نظام جمهوری اسلامی، نقشه های شوم انها را نقش بر آب کرده و قله های علم و فناوری را در تمدن ایرانی- اسلامی به رخ جهانیان بکشانند.

 

این بیانیه با اشاره به فرموده حضرت امام(ره) مبنی بر اینکه «همه می دانیم که سرنوشت یک کشور و یک ملت و یک نظام، بعد از توده های مردم در دست طبقه تحصیلکرده است و هدف بزرگ استعمار نو به دست گرفتن مراکز این قشر است»، افزوده است: نگاهی گذرا به اتفاقات پیش آمده در سطح دانشگاه ها در چند وقت اخیر ما را بر آن داشت که چگونه می شود برخی دانشگاه ها میزبان ساکتین فتنه و افراد رادیکالی جریان اصلاحات شوند؟ و صدای این عمار  رهبرمان که بعد  از سال 88 هنوز در گوشمان است، به فراموشی سپرده شود.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های بروجرد در این بیانیه تصریح کرده است: چرا باید مجال سخنرانی به چنین افرادی داده شود و بعد از واکنش نیرو های ارزشی در دانشگاه ها موجی از اتهامات و تهمت ها صورت مساله رو در خود هضم کند؟ و اصلا به این قضیه فکر نشود که حیات سیاسی برخی از افراد پس از فتنه 88 در نظام به پایان رسیده است و دیگر جایی در مختصات قدرت ایران اسلامی ندارند.

 

در این بیانیه آمده است: مگر مصداق نفوذ آن هم در محیط تاثیر گذار دانشگاه  که تحولات جامعه را رقم می زند چیزی غیر از این قضایا می تواند باشد؟ با این حال به عنوان افسران جنگ نرم اجازه نخواهیم داد پیاده نظامان ایادی استکبار فرصت عرض اندام در دانشگاه ها را بیابند.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های بروجرد در پایان این بیانیه آورده است: ضمن تبریک به تمامی دانشجویان این مرز و بوم، امید است در پرتو عنایات حضرت بقیه الله( ارواحنا له الفداء ) و رهبری داهیانه حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)شاهد رشد روز افزون نظام مقتدر جمهوری اسلامی باشیم .

منبع:خبر آزاد

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات