رئیس هیئت نظارت بر انتخابات مطرح کرد؛

تیمور سپهوند شامگاه دوشنبه در جلسه مشترک با اعضای تشکل‌‌های دانشجویی لرستان شرکت کرد و به سوالات آنها در مورد انتخابات پیش روی مجلس پاسخ داد

به گزارش لرستان خبر، تیمور سپهوند شامگاه دوشنبه در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان عضو تشکل‌‌های دانشجویی لرستان، بابیان اینکه در استان لرستان 300 نفر قصد دارند که برای انتخابات پیش‌رو کاندیدا شوند، اظهارداشت: دانشگاه نباید درگیر سیاسی بازی شود اما دانشجویان باید بصیرت سیاسی داشته باشند زیرا همین افراد مدیران آینده جامعه هستند بنابراین بینش سیاسی برای آنان لازم و ضروری است.

 

وی افزود: رد صلاحیت افراد صرفاً به خاطر مسائل سیاسی نیست در برخی از موارد اشکال در مدارک دانشگاهی علت رد صلاحیت‌‌ها است ولی برخی از افراد رد صلاحیت خود را به مسائل سیاسی نسبت دادند.

 

رئیس هیئت بر نظارت استان لرستان عنوان کرد: بر اساس قانون، فرمانداران می‌توانند معتمدان خود را برای شکل‌گیری هیئت اجرایی معرفی کنند که 90 درصد آن‌ها در استان، این کار را انجام داده‌اند.

 

سپهوند گفت: بررسی‌های ماتحت شعاع تهدیدها و جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرد و ما سوابق فرد موردنظر، استعلاماتی که از مراجع چهارگانه‌ می‌گیریم و البته بررسی‌هایی که خود ما انجام می‌دهیم را ملاک تأیید افراد قرار می‌دهیم؛ مطمئن باشید که هیئت نظارت استان، هیچ فشاری را نمی‌پذیرد.

منبع:تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • سجاد

    با سلام انصافا از اینکه این چنین شخص ولایتمدار و محترمی در راس شورای نگهبان استان لرستان وجود دارد خوشحالیم و من الله توفیق

نظرات