باحضور در وزارت کشور؛

دقایقی قبل حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی طاهری خرم آبادی با حضور در وزارت کشور نسبت به ثبت نام در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه لرستان اقدام کرد.

به گزارش لرستان خبر، دقایقی قبل حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی طاهری خرم آبادی با حضور در وزارت کشور نسبت به ثبت نام در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه لرستان اقدام کرد.

 

ایشان فرزند مرحوم آیت الله حاج سید حسن طاهری خرم آبادی (نماینده سابق مردم لرستان در خبرگان رهبری) هستند.

 

سید علی طاهری  خرم آبادی در سال١٣٦٢ وارد حوزه علمیه شدند و در سال ١٣٧٠دروس سطح را به پایان رساندند.پس از آن با حضور در دروس خارج مراجع معظم تقلید به فراگیری این دروس عالی حوزه پرداختند.

 

ایشان در سال ١٣٨٦ نیز موفق به دریافت مدرک دکتری در رشته فلسفه از دانشگاه تهران شدند. ایشان در سال١٣٨٩به درخواست حضرت آیت الله مؤمن و به دست مبارک مقام معظم رهبری معمم شدند.

 

از اساتید سید علی طاهری خرم آبادی  می توان از حضرات آیات شبیری زنجانی،وحید خراسانی،طاهری خرم آبادی و مصباح یزدی نام برد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری خرم آبادی  هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف، مجمع عالی حکمت ، هیات امنای موسسه علمی پژوهشی بقیه الله و تدریس در موسسه علمی پژوهشی امام خمینی را انجام می دهند.

 

به گزارش لرستان خبر در روزهای گذشته نیز آیت الله سید مجتبی طاهری خرم آبادی نمانیده فعلی مردم ایلام در مجلس خبرگان، حجت الاسلام فلاحی اصل معاون فرهنگی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام مبلغی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامیو آیت الله یثربی نیز در حوزه انتخابی لرستان برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کردند

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • دانشجو

    خدا حفظشون کنه. ولایتمدار واقعی

  • علی

    خدا نگهدارش باشه

  • موسوی

    سلام موفق و موید باشند ایشان انسانی فاضل و ولایی هستند رعایت شان خانواده و احترام به بزرگتر از اخلاق بزرگان است

نظرات