با حضور در فرمانداری خرم آباد صورت گرفت؛

لحظاتی قبل «آیت الله هاشم نیازی» خرم آبادی با حضور در محل فرمانداری خرم آباد، برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه لرستان ثبت نام کرد.

به گزارش لرستان خبر، لحظاتی قبل آیت الله هاشم نیازی خرم آبادی با حضور در محل فرمانداری خرم آباد، برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه لرستان ثبت نام کرد.

 

لازم به ذکر است آیت الله نیازی در خانواده ای مذهبی و اصیل به تاریخ سال 1325 شمس متولد شد. زندگی در خانواده ای مذهبی و همچنین میل به کسب معارف ناب اسلام و مکتب اهل بیت(ع) سبب شد که ایشان بعد از گذراندن دوران ابتدایی در سال 1340 وارد حوزه علمیه تازه تاسیس خرم آباد شود.

 

دو سال بعد آیت الله نیازی برای ادامه درس و بحث وارد حوزه علمیه قم شد و در همین ایام در دروس خارج فقه شرکت نمود و توانایی علمی ایشان مورد توجه عالم مبرز آیت الله العظمی گلپایگانی شد و از همان ایام تا سال 57 به صورت مستمر در دروس خارج فقه شرکت کرد.

 

از اساتید ایشان می توان به آیات عظام: «سلطانی»، «محقق داماد»، «میرزا هاشم آملی»، «حاج شیخ مرتضی حائری»، «آقای منتظری»، «مشکینی»، «وحید خراسانی»، «حاج شیخ جواد تبریزی»، «سید کاظم حائری»، «شبیری زنجانی» و «آقا محمّد شاه‌آبادی» اشاره کرد.

 

 آیت‌الله «میرزا هاشم آملی» در سال 1352 اجتهاد آیت‌الله نیازی‌خرم‌آبادی را تایید و تصدیق نمود و در سال 54، مرتبه بالاتر اجتهاد را تصدیق کردند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • عزیزی

  قدوم ایشان حتما مبارک است
  ان شاالله در میان کاندیدای جامعه مدرسین هستند

 • علی


  آمدن این بزرگ مرد لرستان و فقید و مجتهد را به عرصه ی خبرگان تبریک میگوییم .

 • محمدرضا

  مهم اینست که ایشان به حق و انصاف خبره هستند به همراه آیت الله مبلغی حال اینکه در لیست کدام حزب باشند یا نباشند اطلاق خبره بر ایشان و دکتر مبلغی صحیح و برای لرستان مایه تفاخر و پیشرفت خواهد بود

 • علي ندري از الشتر

  انشالله با راي بالايي نفر اول مجلس خبرگان انتخاب مي شود. ما آماده ايم براي انتخاب شما تلاش مي كنيم

 • علي ندري از الشتر

  انشالله با راي بالايي نفر اول مجلس خبرگان انتخاب مي شود. ما آماده ايم براي انتخاب شما تلاش مي كنيم

 • بزگیرا

  ایت اله نیازی ازعلمای بزرگ لرستان وافتخاری برای لرستان است

 • ناشناس

  سلام خسته نباشید ایت الله نیازی کانال تلگرام دارن یا نه اگه دارن لطفا در سایت قرار دهید دوستان بیشتر با ایشون اشنا بشن

نظرات