جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران در لرستان:

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: تفرقه در جبهه انقلابیون و اصولگرایان، حمایت و تقویت جبهه غرب‎گرایان پروژه‌های راهبردی دشمن در انتخابات 94 است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر امروز  در جلسه تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه استان لرستان در راستای جبهه استکبار و راهبردهای نفوذ دشمن در آستانه انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب، حرکت و ماندگاری انقلاب و تقابل جبهه استکبار با جبهه انقلاب اسلامی روز‌به‎روز شفاف‎تر شده است.

 

وی با بیان اینکه زمانی دنیا دو قطب داشت که یک قطب آن غرب و سردمداری آمریکا و یک قطب دیگر آن شوروی بود افزود: تحلیل آمریکا این است که ما امپراطوری شرق را با جریان نفوذ برانداختیم، آمریکا می‎گوید مذاکره با شوروی را بر سر سلاح هسته‎ای  شروع کردیم و بعد آرام آرام جلو آمدیم تا توانستیم براندازی را انجام دهیم.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: انقلاب اسلامی نه فقط قطبی در مقابل قطب غرب شد، بلکه مولفه‎های ابرقدرتی را از غرب گرفت، انقلاب اسلامی نه فقط می‎‏تواند یک محور در مقابل دشمن باشد بلکه شاخص‎های ابرقدرتی را نیز از او گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه هر چه زمان می‎گذرد این دو جبهه شفاف‎تر می‎شود، بیان کرد: در هر جبهه طیف‎های فراوانی وجود دارد در واقع در طیف جبهه  استکبار صهیونسیت، آمریکا، عربستان، ترکیه، اروپایی‎ها و بریدگان از اصول انقلاب هستند.

 

حاج صادقی با بیان اینکه جبهه مقابل، جبهه انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: در این جبهه امام خمینی(ره) فرمودند سنگرهای کلیدی جهان را فتح می‌کنیم و منظور از سنگرهای کلیدی مد نظر امام خمینی(ره) قلوب ملت‎ها بود.

 

وی خاطرنشان کرد: آنجا که جبهه استکبار و دشمن باشد در جبهه انقلاب اسلامی محکم هستیم، در برابر جبهه استکبار هر حمله‎ای از جمله نظامی، فرهنگی و سیاسی باشد، سنگر نشینان انقلاب اسلامی حضور دارند و جبهه استکبار را می‌زنند.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: جبهه استکبار در برابر انقلاب اسلامی احساس خطر می‌کند و مرگ تدریجی خودش را روز به روز می‌‌بیند، زمانی دیوارهای سفارت آمریکا برای هر کشوری خط قرمز بود اما انقلاب اسلامی کاری کرد که هیچ حریمی برای آن نگذاشت.

 

وی اظهار داشت: زمانی  در دست بچه فلسطینی‌ها سنگ بود اما انقلاب اسلامی کاری کرد که امروز سنگ در دست بچه فلسطینی تبدیل به موشک شده است، زمانی آمریکا شاخص‎های ابر قدرتی داشت می‎گفت در دنیا تمام حوادث عالم را من رقم می‌زنم و مدیریت می‎کنیم حالا انقلاب اسلامی در هر حادثه‎ای حضور نداشته آن حادثه انجام نمی‌شود.

 

حاج صادقی افزود: استکبار می‌‎گوید پنج سال گفتیم ایران در مذاکرات سوریه نباشد، هیچ نتیجه‎ای نگرفتند حالا آمریکا معتقد است که مذاکرات سوریه بدون ایران جواب نمی‌دهد.

 

وی با بیان اینکه جبهه استکبار خیلی راه‎ها را آزمایش کرده و خیلی نیروها را به کار گرفته است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی در مقابل استکبار در یک جبهه نمی‌جنگد اما جبهه استکبار به یک جمع‌بندی رسیده است، جمع‎بندی جبهه استکبار این است که جبهه انقلاب اسلامی را از درون باید گرفتار فتنه کرد.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: امام علی(ع) در اصول کافی در معرفی فتنه می‌فرمایند فتنه تاریک کننده است یعنی کار فتنه این است که روشنایی‌ها را از بین ببرد و چراغ‌ها را خاموش کند چرا که در فضای تاریک هر چه چشم قوی باشد نمی‌توان دید، قدرت درک و تشخیص را از انسانها می‌گیرد بنابراین دشمن نیز به دنبال همین مسئله است.

 

وی تصریح کرد: فتنه‎های متعددی را از ناحیه دشمن تجربه کردیم، اما فتنه دهه 90 که خیلی با برنامه‌ریزی کار شده فتنه نفوذ و استحاله انقلاب است، در واقع یگانه راه را در این دیده‌اند که  به حرکتی در داخل کشور ایران بپردازند.

 

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: نفوذ ابعاد و صحنه‌های مختلفی دارد که از جمله آن نفوذ فیزیکی و نفوذ متا‌فیزیکی است، آمریکا می‌خواهد افرادی باشند که معتقد باشند مشکلات بدون آمریکا برطرف نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند مشکلات با تکیه بر داخل حل می‌شود، گفت: یک شاخصه اصلی انتخاب در این عصر زمان این است که کسانی را انتخاب کنید که آمریکا خوشحال نشود بلکه عصبانی شود و از این عصبانیت بمیرند.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: کسانی در نظام جمهوری اسلامی شایستگی مسئولیت دارند که پنج ویژگی نسبت به پنج موضوع داشته باشند یکی این است که نسبت به اسلام و دین تعبد، تقید داشته باشند.

 

وی افزود: ویژگی دیگر این است که نسبت به ولایت تبعیت داشته باشد یعنی نخواهد کنار رهبری نظریه‌پردازی کند، باور داشته باشند در نظام ولایی  یک سیاستگذار بیشتر وجود ندارد و بقیه فرمانبر هستند.

 

حاجی صادقی عنوان کرد: سومین موضوع این است که نسبت به دشمن مقاومت و ایستادگی داشته باشد، در برابر دشمن روحیه آشتی غلط است و عین بی‌دینی است.

 

وی با بیان اینکه چهارمین موضوع این است که نسبت به مردم احساس خدمت‌گذاری داشته باشند، بیان کرد: مردم صاحب حکومت هستند، مردم صاحبان حکومت هستند بنابراین  باید با مردم  نگاه ابزاری نشود.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: پنجمین موضوع  نسبت به مسئولیت توانایی کار داشته باشد، مجلس خبرگان جایی است که در لحظات حساس چه در زمان تعیین رهبر و چه در حمایت از رهبر نقش اساسی دارد در واقع خبرگان پشتوانه رهبری است.

 

وی با بیان اینکه نفوذ متافیزیکی خطرناکتر از نفوذ فیزیکی است، خاطرنشان کرد: نفوذ متافیزیکی، نفوذ افکار مردم است به‌طوری‌که آمریکا می‌خواهد حتی نیروهای انقلابی نیز هر طور که او می‌خواهد فکر و مبازره کنند.

 

حاجی صادقی گفت: در آستانه دو انتخابات و دو حماسه بزرگی است که مردم می‌آفرینند، دشمن دنبال این است که فرصت‎های انقلاب را به تهدید تبدیل کند، انتخابات می‌تواند  به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان یک فرصت دوران شکوفایی و سر زندگی  بیشتر انقلاب اسلامی شود.

 

وی اظهار داشت: دشمن در فتنه نفوذ دهه 90 راهبردهای جبهه استکبار با پاس داخلی‌ها در آستانه انتخابات را دارد، نخستین چیزی که دشمن در انتخابات در پی آن است، استراریزه کردن اسلام  و تحریف اسلام ناب هستند.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه اسلام دین مرگ برای کفار است و اسلام خواب راحت را از ظالمان می‌گیرد، افزود: برنامه دیگر دشمن تحریف شخصیت و مکتب امام خمینی(ره) است چرا که تحریف امام خمینی(ره) تحریف مکتب امام راحل (ره) است.

 

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های خود هشدار عجیبی داد که برای هر سنگر نشین انقلاب زنگ خطراست، مقام معظم رهبری فرمودند اگر راه امام خمینی(ره) را گم کنیم، فراموش کنیم و یا عمدا کنار بگذاریم ملت ایران سیلی خواهد خورد.

 

حاجی صادقی بیان کرد: سومین راهبرد دشمن دو قطبی کردن جامعه است، چهارمین راهبرد یارگیری از نیروهای داخلی و پنجمین راهبرد دشمن، تضعیف و تخریب خاکریز های مقابله با نفوذ است.

 

وی تصریح کرد: ششمین راهبرد دشمن پروژه تفرقه در جبهه انقلابیون و اصولگرایان است، هفتمین راهبرد حمایت و تقویت جبهه غرب‎گرایان است، هشتمین راهبرد راهبرد موج سواری بر مطالبات فمینیستی و صهیمونیستی و نهمین راهبرد تلاش برای مصادره چهره‎‌های مستقل در انقلاب  است که در کاروان خود بگنجاند.

 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: شرط سنگر نشینی انقلاب، هوشیاری و دیدن برنامه‌های دشمن است که لازم است تاریخ سنگر نشینی مردم استان لرستان در صحنه‎های مختلف ثبت شود.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات